» »

Як знайти підприємствоІснує дуже багато ситуацій, в яких виникає необхідність знайти підприємство. У сфері бізнесу перед укладенням серйозного договору буде недаремним перевірити контрагента, порівняти його реквізити та адреси місцезнаходження. А багатьом фізичним особам перед працевлаштуванням може знадобитися перевірити, на роботу в яку фірму вони оформляються.

Як знайти підприємство

Федеральна податкова служба надає відомості про юридичних осіб за запитами. Для цього потрібно звертатися до місцевих інспекції ФНС. Однак якщо ви бажаєте заощадити час, і у вас є доступ в інтернет, скористайтеся аналогічної послугою на офіційному сайті Федеральної податкової служби. За допомогою даного сервісу ви зможете знайти підприємство дуже швидко.

Зайшовши на сайт ФНС, зверніть увагу на його праву частину, де перераховані корисні й зручні сервіси. У даному полі сторінки є три вкладки з різним набором послуг. Виберіть першу вкладку, серед назв знайдіть сервіс «Перевір себе і контрагента" і перейдіть за відповідним посиланням.

Опинившись на сторінці відомостей, внесених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ви побачите 5 доступних для заповнення полів:
• ОГРНГРНІНН
• Найменування підприємства
• Адреса підприємства
• Регіон
• Дата реєстрації предпріятіяЗаполненіе всіх полів не є обов'язковим. Заповніть ті відомості про підприємство, які вам відомі, наприклад, найменування та його адресу, та натисніть «Шукати».

У таблиці з результатами пошуку ви побачите всі зареєстровані юридичні особи, що задовольняють введеним ознаками. Обстеживши таблицю, ви можете знайти підприємство, і, перейшовши по відповідному гіперпосиланню, подивитися всі доступні відомості про нього: дату створення, місце знаходження, відомості про внесення змін до установчих документів, відомості про реєстрацію як страхувальників та інші.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: