» »

Як знайти свого спонсораЄ два види спонсорів. Одні мають гроші для вкладень, але не володіють достатнім досвідом оцінки проектів. Вони вкладають гроші і втрачають їх. Інші спонсори ставлять високі вимоги до проектів та ретельно відбирають їх. Але якщо ви пройдете початкові умови, то з подібним спонсором практично приречені на успіх. Такі люди грамотно контролюють проект і застережуть вас від помилок. Розглянемо підготовку до зустрічі зі спонсором другого типу.

Як знайти свого спонсора

Розпишіть покроковий план впровадження ідеї. Поки ви пишіть план особисто для себе. Вкажіть цифри, спрогнозуйте прибуток.

Створіть точку росту. Це - місце пробних продажів. Воно є тимчасовим, для експерименту. Ваше завдання - впровадити проект так, як заплановано, і отримати очікуваний прибуток.

Проаналізуйте результат і внесіть коригування в план. На ділі щось може піти зовсім не так, як уявлялося. Ось тепер ви можете скласти дійсно хороший план, тому що випробували всі труднощі.

Створіть другу точку росту. Зараз справа піде інакше. Ваше завдання - відпрацювати нюанси, щоб план став справжнім покроковим керівництвом.

Напишіть бізнес-план на основі отриманих цифр. Прийшов час складати план для спонсора. Він буде відрізнятися від стандартних планів, що складаються теоретиками. Адже ви не берете цифр "зі стелі". Саме цим план буде привабливий для хороших інвесторів.

Покажіть план потенційному спонсору. Ви можете звернутися до будь-якій людині з грошима. Якщо зустрінеться спонсор другого типу, він не дасть "від воріт поворот" з причини необгрунтованих і недоведених цифр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: