» »

Як написати гарантіюГарантія, або гарантійний лист є одним з найбільш часто використовуваних в бізнесі листів. Як правило, фізична або юридична особа, яка пише гарантію, підтверджує, що виконає ті чи інші умови угоди, а також гарантує якість свого товару або послуг. Іноді такий лист пишеться з проханням виконати ту чи іншу послугу, при цьому оплата по завершенні угоди гарантується.

Як написати гарантію

Візьміть офіційний бланк вашої організації, на якому присутня назва, реквізити та адресу. Також у листі повинні стояти дата, підпис керівника організації або головного бухгалтера, печатка підприємства.

Скористайтеся традиційним шаблоном при складанні гарантійного листа. Згідно з ним, в шапці листа вкажіть посаду, прізвище, ім'я, по батькові людини, до якого ви звертаєтеся, і назва його організації. Тут же, але з нового рядка, вкажіть свої ПІБ та посада у форматі «від Іванова Івана Івановича, генерального директора ТОВ« Іван ».

Відступивши від шапки, в центрі бланка напишіть крупно: «Гарантійний лист». Далі, з нового рядка, в тілі листа викладіть власне прохання. Наприклад: «Цим листом гарантуємо ...». Якщо ви не пропонуєте товар або послугу, а навпаки, просите її, напишіть, яка саме послуга вам потрібна. Наприкінці припишіть: «Оплату гарантуємо».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: