» »

Як проходить ПМЕФПетербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ) - щорічна міжнародна конференція, присвячена питанням економіки та бізнесу. З 2005 року вона проводиться за безпосередньої участі і під патронатом Президента РФ. Щороку в роботі ПМЕФ беруть участь представники міжнародних політичних і ділових кіл, громадських організацій та засобів масової інформації.

Як проходить ПМЕФ
Учасники форуму збираються щорічно для обговорення ключових актуальних питань, що стоять не тільки перед Росією, а й перед усім світом. Це найбільша подія, яке дозволяє їм отримувати з перших рук актуальну інформацію і приймати участь в найцікавіших обговореннях, що стосуються питань глобальної економіки. В останні роки однією з головних тем стала роль розвивається економіки у формуванні регіональної і глобальної порядку денного.

Початковою метою організації «російського Давосу» - Петербурзького міжнародного економічного форуму, було артикулювати проблематику економіки країни, представляти на ньому інвестиційні регіональні проекти, позиціонувати місце Росії у світовій економічній системі. До теперішнього часу форум став символом ділового співробітництва, що дозволяє обговорити і вирішити самі різні економічні завдання - від макроекономічної ситуації до культурної проблематики. Це надає форуму грандіозність, але робить його менш практичним, ніж вузькоспеціальні заходи.

Проте, з кожним роком зростає число угод і контрактів, які підписуються на форумі. Так останній, 16-й, який проходив у Петербурзі в кінці червня 2012 року, став рекордним - на ньому було укладено 84 угоди, 9 з них на загальну суму, що перевищує 360 мільярдів рублів. Кредитні угоди склали в цій сумі 164.4 мільярда рублів. Такі високі результати можна пояснити великим числом учасників. Загальна кількість поданих заявок склала 5347.

У роботі форуму беруть глави держав, представники іноземного та російського бізнесу, глави найбільших компаній, у тому числі учасники рейтингів Forbes і Fortune. У рамках ділової програми проходять пленарні засідання, в яких беруть участь провідні світові експерти з економічних питань, працюють більше 30 секцій, проводяться десятки презентацій, прес-конференцій та церемонії підписання інвестиційних угод.

Щорічно порядок денний формується з урахуванням поточної ситуації і переважаючих тенденцій у світовій економіці, тих актуальних проблем, які ставлять процеси глобалізації. Пропоновані рішення спрямовані на інтенсифікацію економічного зростання та соціального прогресу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: