» »

Як розрекламувати свої послугиЗайматися своїм бізнесом нелегко. Безліч чинників впливають на вашу успішність - сама послуга, її вартість, насиченість ринку. Ключовим двигуном прогресу останнім часом є реклама.

Як розрекламувати свої послуги

Як розрекламувати свої послуги
Для того щоб розрекламувати ваші послуги, важливо визначити, для кого вони. Хто ваша цільова аудиторія? Для цього в першу чергу необхідно звернути увагу на конкурентов.Моніторінг ринку послуг.
Подумайте, якщо б ви були споживачем і потребували б в послузі, яку ви надаєте, де б ви стали її шукати? У друкованій пресі, каталогах або журналах? Можливо в оголошеннях на телебаченні? Чи все ж в інтернеті? Уважно перегляньте якомога більше оголошень конкуруючих фірм, - для кого вони працюють, де знаходять своїх клієнтів? Запишіться на тренінги, де зможете почути історії успіху компаній, зверніть увагу, як вони завойовували ринок, запитаєте ради у них. Читайте більше літератури у своїй області, можливо, там ви знайдете готові відповіді.

Як розрекламувати свої послуги
Виявлення цільової аудиторії.
Тепер подумайте, хто та людина, яка може замовити ваші послуги? Диференціація цільової аудиторії вкрай важлива для організації рекламної акції. Опишіть його якомога докладніше. Якого він статі, віку, яку освіту, які інтереси, дохід. Де найбільше проводять часу люди, на яких спрямована ваша послуги і, відповідно її реклама, з ким спілкуються? Хто чи що є основним мотивом для покупки - рекомендації друзів і знайомих, сприятливі відгуки в інтернеті, яскрава, гарна реклама?

Як розрекламувати свої послуги
Розміщення реклами.
Виявіть основний канал комунікації вашої цільової аудиторії. Можливо, ті, на кого спрямована ваша послуга, багато часу проводять за кермом або на вулиці, тоді вам підійде реклама на радіо чи зовнішні білборди та рекламні щити. Може бути, вони мають середній достаток і не можуть дозволити собі автомобіль, пересуваючись на метро або іншому громадському транспорті, дізнайтеся, як розмістити там ваші рекламні оголошення. Або ваша аудиторія молода і просунута і черпає все корисну для себе інформацію в інтернеті? Вивчіть форуми, соціальні мережі та блоги, де могла б обговорюватися ваша послуга.

Як розрекламувати свої послуги
Створення реклами.
Раніше у людей було не багато можливості ухилитися від настирливої ​​реклами, вона була постійною непроханої гостею в наших будинках, сходячи з екрана телевізора. Тепер традиційні медіа (телебачення, радіо та друкована преса) відходять у минуле, зате інтернет і, відповідно просування послуг в ньому, набирає обертів. В інтернеті людина в будь-який момент може відмовитися від реклами - заблокувати спливаючі вікна, не читати дурних хвалебних рекламних статей, які не передають і дещицю правди про товар або послугу, не дивитися рекламні ролики. Споживач вже не такий дурний і не розбірливий, тому, щоб достукатися до нього, необхідно створювати рекламу з дійсно цікавим і привабливим контентом, з високою інформативністю і новизною. Якщо вам вдасться створити таку рекламу і розіслати посилання мінімальній кількості учасників, вам більше нічого не доведеться робити - далі вони, самі того не відаючи, візьмуть всю роботу на себе, по ланцюжку пересилаючи рекламу своїм друзям і знайомим.

Як розрекламувати свої послуги
Постійний контроль.
Проводити рекламну акція на перших порах необхідно невеликими порціями, постійно тримаючи руку на пульсі. Розподіліть рекламний бюджет і запустіть рекламу по декількох каналах комунікації. Подивіться, які з них працюють і приносять реальних дохід, а які ні? Створіть анкети для клієнтів, де поцікавтеся, як вони дізналися про вас? Направте зусилля і кошти на ті канали комунікації, які працюють.
Не бійтеся пробувати і помилятися, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: