» »

Чому важливий імідж керівника підприємстваКерівник підприємства - та людина, через якого здійснюються всі зовнішні зв'язки компанії. Саме через нього йде як вхідна, так і вихідна документація, він є повноважним представником на всіх ділових зустрічах, він спілкується із замовниками та діловими партнерами, укладає договори. За допомогою свого іміджу він транслює і загальне враження про компанію в цілому.

Чому важливий імідж керівника підприємства
Імідж керівника важливий для компанії тому, що він є свого роду рекламою компанії, якою керує. В ідеалі, дуже важливо, щоб його зовнішній вигляд, стиль одягу і манера спілкування відповідала очікуваному уявленню про очолюваному ним підприємстві.

Якщо мова йде про компанії, що виробляє або торгує спортивним обладнанням та екіпіруванням, то вигляд похилого, огрядного, повільного керівника буде викликати деякий дисонанс. І навпаки, такий керівник буде дуже вигідно доповнювати імідж солідної компанії, давно і міцно що працює на ринку і займається, наприклад банківської або інвестиційною діяльністю. Важливо, щоб керівник зумів підібрати собі той зовнішній вигляд і взяв на озброєння таку манеру спілкування, яка б відповідала уявленням замовників і партнерів про цю фірму.

Керівник - обличчя вашої компанії. Тому дуже важливо, щоб він володів такими якостями, як пунктуальність, обов'язковість, надійність. Якщо він саме таким чином зможе зарекомендувати себе в очах ділових партнерів і колег по бізнесу, то і ваша компанія буде мати серйозну, надійну репутацію. Це давно вже зрозуміли навіть шахраї, які всіма правдами і неправдами створюють собі саме такий імідж і часто користуються зовсім незаслуженим довірою тільки тому, що виглядають досить дорого і солідно.

Крім того, що імідж керівника важливий для зовнішньої взаємодії із замовниками і клієнтами, він також важливий і як приклад для співробітників компанії. Керівник і всередині неї створює той стиль, який називається корпоративною культурою. Дивлячись на нього менеджмент компанії, волею-неволею, змушений відповідати тому високому рівню, який задає бос. І це виражається не тільки в манері одягатися, але і в манері спілкування співробітників між собою, із замовниками і клієнтами.

Для тих керівників, які сумніваються в тому, наскільки правильно підібраний їх імідж, є можливість проконсультуватися з професійними фахівцями. Якщо ви не хочете робити іміджевих помилок і повторювати їх, зверніться до них.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: