» »

6 «золотих» правил ділового листуванняКожен бізнесмен повинен знати правила ділового листування. Варто провести невеликий лікнеп по даній темі.

6 «золотих» правил ділового листування
Перше правило: «Детальний заголовок»

У темі листа вкрай важливо написати хоча б кілька слів, щоб адресат зважився відкрити лист. В іншому випадку такий лист буде вважатися спамом.

Друге правило: «Структура»

Зміст кожного ділового листа повинно розділятися на наступні пункти: • Як ви дізналися про адресата • Що можете йому запропонувати • Яку вигоду він отримає від співпраці з вами

Третє правило: «Зворотній зв'язок»

Наприкінці листа вказуйте свої контакти та посаду. Одержувач відразу буде знати хто ви, як з вами зв'язатися, якщо комерційне пропозиція виявилася для нього привабливим.

Четверте правило: «Тільки російська мова»

У діловому листі не повинно бути жаргонних слів, смайликів, нецензурних слів, неприйнятих скорочень і неіснуючих мовних конструкцій. Тільки могутня російська мова.

П'яте правило: «Цінуйте час адресата»

Надсилайте ділові листи тільки в міру необхідності. Адресат не витрачатиме час на читання чергового комерційної пропозиції. Підгадати час.

Шосте правило: «Єдність листи»

Прикріплені файли, якщо такі маються на увазі, повинні перебувати в тілі листа, а не надсилатися таким листом. На жаль, таке правило часто ігнорується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: