» »

Як застрахувати товарДля того щоб застрахувати товар, що зберігається на складі, розміщений в торговому залі або знаходиться в процесі перевезення, необхідно звернутися в страхову компанію, заповнити заяву встановленої форми і підтвердити вартість товару документами.

Як застрахувати товар

Оберіть страхову компанію, якій ви довіряєте, і яка має діючу ліцензію на страхування майна юридичних осіб. Якщо ви маєте намір застрахувати товар на час транспортування, тобто вантаж, переконайтеся, що страхова компанія має ліцензію на здійснення цього виду страхування.

Вивчіть правила страхування майна юридичних осіб (або правила страхування вантажів) обраної компанії. Ви можете запитати їх по електронній пошті або самостійно знайти на офіційному сайті страховика. Якщо у вас виникли питання, задайте їх представника страхової організації. Пам'ятайте, що деякі пункти правил страхування, наприклад, спосіб оплати страхової премії, можна узгодити зі страховою компанією і прописати свою редакцію. Це не поширюється на пункти, що стосуються умов виплати страхового відшкодування.

Заповніть заяву на страхування товару, що знаходиться на складі або в торговому приміщенні. Вкажіть всю інформацію, що стосується умов його зберігання, пожежної безпеки в будівлі, охорони і систем безпеки. Ця інформація впливає на величину страхового тарифу. Підкріпіте заяву документами і фотографіями. Завірте заяву печаткою підприємства і підписом керівника.

Перевірте договір страхування або страховий поліс, виписаний на підставі заяви. Якщо ви узгодили зі страховиком нову редакцію деяких пунктів правил страхування, переконайтеся, що це відображено в документі. Поставте друк вашої організації і підпишіть у повноважного особи. Один примірник договору залишається у вас, другий необхідно передати в страхову компанію.

Сплатіть суму страхової премії за послуги страхової компанії. Пам'ятайте, що до моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок страхової компанії поліс страхування є недійсним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: