» »

Як знайти реквізити фірмиЗнайти фірму з інн. Необхідність знайти реквізити фірми, підприємства може виникнути з приводу. Вони можуть знадобитися при укладенні договору або контракту, а також для пред'явлення майнових або грошових претензій. Найкращі достовірні відомості ви можете отримати на офіційних сайтах податкових органів, які проводять реєстрацію всіх підприємств в країні.

Як знайти реквізити фірми

На офіційному сайті ФНС «Відомості, внесені до Єдиного державного реєстру», ви можете отримати за запитом інформацію, надану організацією на момент реєстрації, а також відомості про наявні ліцензії, реєстраційних записах як страхувальника у фондах та відомості про постановку на облік. Безкоштовно ви зможете дізнатися такі реквізити компанії: її повне найменування, юридична адреса, коди - ОГРН, ГРН, ІПН та КПП.

На іншому офіційному сайті «Виписка з ЕГРЮЛ», ви можете замовити розширену виписку з ЕГРЮЛ, в якій будуть вказані реквізити вашого підприємства. Відомості про сторонньої організації можуть надаватися тільки органам державної влади, іншим державним органам, судам, а також органам державних позабюджетних фондів. На надання відомостей про банківські реквізити сторонньої організації, згідно з п. 23, пп. б «Постанови про ЕГРЮЛ», існує заборона. Він стосується як фізичних, так і юридичних осіб.

На сайтах деяких міст, наприклад, Санкт-Петербурга, надається платна послуга, замовивши яку, ви зможете дізнатися банківські реквізити підприємств, зареєстрованих в цьому місті. Їх ІПН починаються з коду регіону - числа 78. При першому зверненні відомості за запитом будуть надані безкоштовно.

Отримати відомості про реквізити фірми, в тому числі і банківських, ви можете, зробивши запит до податкової інспекції, маючи на руках рішення суду. Підставою для цього є Федеральний закон «Про виконавче провадження». Його норми дають право стягувачу, яка має на руках діючий виконавчий документ, отримати в податковому органі реєстрації відомості про рахунки боржника, відкритих ним у банках та інших кредитних організаціях.

Щоб отримати відомості про реквізити фірми-боржника, визначте її територіальну приналежність і податкову інспекцію, в якій вона зареєстрована. Напишіть заяву на ім'я керівника податкової інспекції з проханням надати відомості про наявні у боржника розрахункових рахунках. До заяви додайте завірену копію виконавчого листа і доручення, якщо за дорученням вашої організації буде діяти її представник. Інформацію за запитом податківці вам зобов'язані надати протягом 7 робочих днів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: