» »

Як відкрити представництво в УкраїніСтатус представництва іноземної компанії в Україні дозволяє їй отримувати ряд митних і податкових пільг. Представництву не обов'язково мати в розпорядженні статутний капітал і отримувати дозвіл на працевлаштування нерезидентів цієї країни.

Як відкрити представництво в Україні

Підготуйте всі необхідні документи для подання до Міністерства економіки України, а саме: - свідоцтво про реєстрацію вашої компанії; - довідку з банку (оригінал з завіреної підписом співробітника банку, який видав довідку); - довіреність на здійснення представницьких функцій в Україні, видана конкретній особі, із зазначенням повноважень представника; - відомості про довірену ліце.Міністерство економіки України може зажадати і інші документи, в залежності від сфери вашої діяльності і бізнес-інтересів на території цієї країни.

Зверніться до нотаріуса для того щоб він запевнив переклади всіх документів українською мовою. Перевірте відповідність даних в оригіналі та копії.

Уявіть всі наявні у вас документи разом із заявою в Міністерство економіки. Складіть заяву на офіційному бланку вашої компанії. У ньому має бути вказано: - назва компанії і дата її заснування; - адреса, контактні телефони, факс і e-mail; - сфера діяльності фірми; - назва міста, в якому ви збираєтеся відкривати представництво; - кількість працівників фірми, які не є резидентами Україна, - найменування банку і номер рахунку; - мету відкриття та сфера діяльності представництва; - інформація про ділове співробітництво з українськими партнерами; - інформація про передбачувані перспективи сотруднічества.Заявленіе має бути підписана генеральним директором компанії, а його підпис - завірена нотаріусом.

За оформлення документів стягується мито в розмірі, встановленому Кабінетом Міністрів України. Термін реєстрації - 60 робочих днів з дня подачі документів. Після отримання свідоцтва про реєстрацію як іноземного представництва, зверніться в податкову і митну службу України для постановки на облік.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: