» »

Як оформити СРОЯк оформити СРО. Будівельні компанії сьогодні не мають права здійснювати свою діяльність без вступу в саморегульовану організацію (СРО). Ця організація дає дозвіл на певний вид діяльності фірми, регулює взаємодію між своїми учасниками, управляє загальним фондом. Для оформлення членства в СРО в законодавстві передбачено низку кроків. Як же вступити в СРО?

Як оформити СРО
Вам знадобиться
  • - пакет документів, передбачених правовими і нормативними актами конкретної організації;
  • - кошти для оплати членських внесків.

Виберіть СРО в своєму місті, в яку ви хочете вступити, і дізнайтеся, які види діяльності регулює ця організація, чи потрапляє регулювання під сфери інтересів вашої компанії.

Визначтеся з переліком робіт, які виконуватиме ваша фірма. Для цього проведіть аудит компанії, щоб задокументувати діяльність компанії.

Найміть професіонала, який має великий досвід в оформленні членства в СРО і стикається з цією сферою кожен день. Він допоможе швидко і безболісно зібрати всю необхідну документацію. Після цього подайте письмову заяву про прийом в члени СРО.

Зберіть необхідні документи, які передбачені нормативно-правовими актами та статутом організації СРО.

Чекайте перевірки пакета документів установчим радою СРО. Терміни перевірки у різних саморегулівних організацій можуть бути різними.

Внесіть членський внесок після оголошення позитивних результатів і рішення прийняти вашу будівельну компанію в СРО.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: