» »

Як перевірити контрагентаПеревірити контрагента може будь-хто за допомогою онлайн-сервісу, доступного за посиланням з головної сторінки офіційного сайту ФНС Росії. Перевірка дозволить вам побачити всю інформацію, яка міститься про ваше контрагента в ЕГРЮЛ. Можна також дізнатися, чи немає серед його засновників дискваліфікованих осіб та чи вірна інформація, яку він повідомляє про себе.

Як перевірити контрагента
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - наявна інформація про контрагента.

Відкрийте головну сторінку офіційного сайту ФНС Росії та пройдіть за посиланням «Перевір себе і контрагента». Вона розташована в правій частині сторінки. Якщо у вашого монітора невеликі розміри, доведеться трохи прокрутити цю сторінку вниз.

Форма пошуку містить кілька полів. При цьому достатньо заповнити будь-яке з них. Але при перевірці конкретної юридичної особи краще ввести якомога більше інформації про нього. Якщо ж дані, якими ви володієте неповні, доведеться обмежитися наявними.
Виберіть також географію пошуку. За замовчуванням він буде здійснюватися по всій країні. Але можна обмежитися і одним суб'єктом Федерації або по черзі провести перевірку за кількома цікавлять.

Заповнивши всі поля, актуальні для вашого випадку, введіть контрольний код і дайте команду на пошук. Якщо пошук по повним даним не дає результату, спробуйте очистити ті чи інші поля. Це розширить число фірм, які відповідають критеріям вашого пошуку, а з них ви зможете вибрати найбільш підходящу. Втім, якщо ви знаєте ІПН та КПП контрагента, результат пошуку може бути тільки один, так як ці дані унікальні для кожної фірми. Якщо ж результату при пошуку з урахуванням цих критеріїв немає, значить, або ви ввели щось не так, або невірні відомості, які вам повідомив про себе контрагент.

Якщо ж пошук дав кілька результатів, виберіть варіант, найбільш відповідний вашому контрагенту, клацніть по посиланню на нього і порівняйте інформацію про нього, яка міститься в базі, з наявної у вас.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: