» »

Як проводиться Петербурзький Міжнародний Економічний ФорумПетербурзький міжнародний економічний форум проводиться з 1997 року. Якщо судити з фінансових підсумками форуму, з кожним роком подія стає все більш важливим для економіки Росії та інших країн-учасниць.

Як проводиться Петербурзький Міжнародний Економічний Форум
Економічний форум проводиться щорічно в Санкт-Петербурзі. Спочатку він був створений за підтримки Уряду Росії, а також під егідою Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць СНД і Ради Федерації РФ. Захід проходив у штаб-квартирі асамблеї держав-учасниць СНД - в Таврійському палаці. За чотири роки існування форуму інтерес до нього зріс. У 2005 році на ньому вперше виступав президент Росії, а з 2006 відповідальність за проведення заходу була покладена на Мінекономрозвитку. До наступного форуму був створений фонд «ПМЕФ» для вирішення організаційних завдань.

Починаючи з 2006 року в організації форуму відбулися зміни. Почалося співробітництво з Міжнародним економічним форумом. Заходи перенесли з Таврійського палацу в виставковий комплекс «Ленекспо», в якому на час форуму (три дні) споруджуються додаткові майданчики. Крім того, розширився склад учасників. На даний момент щорічно приїжджають керівники російських і зарубіжних компаній, лідери держав, представники федеральних і регіональних органів влади.

Щороку формулюються і публікуються основні теми форуму. У перший день на пленарному засіданні виступає Президент Росії. Потім протягом трьох днів проводяться зустрічі по заданих тем. Вони можуть проходити в самих різних форматах - наради, засідання, круглі столи, виставки тощо

Окрім робочої, у форумі є і культурна частина. Вона дуже різноманітна: на сайті форуму публікується розклад заходів - по кілька на кожен день, учасники можуть обрати, на яке піти. Наприклад, в 2012 році для учасників ПМЕФ були організовані виставки робіт Родена, старовинних східних рукописів, вітрильна регата, гостям пропонували сходити в оперу і на балет. Крім того, відбулися традиційні закриті прийоми губернатора Санкт-Петербурга та оргкомітету ПМЕФ.

Втім, не всі заходи в рамках форуму закриті для звичайних жителів і гостей міста. За підтримки форуму на Палацовій площі проводяться концерти зірок світового масштабу - так, в Петербург вже приїжджали Scorpions, Роджер Уотерс, Duran Duran, Faithless, Стінг.

Після закінчення форуму підводять його підсумки - аналітики підраховують кількість угод та їх загальну суму. З кожним роком ці показники збільшуються. Наприклад, в 2011 році були укладені 68 угод на суму 338 млрд р., В 2012 - 84 угоди на 360 млрд р.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: