» »

Як розірвати договір страхування і повернути грошіУ даній статті представлені поради, завдяки яким кожен зрозуміє як правильно розірвати договір страхування повернути сплачені грошові кошти.

Як розірвати договір страхування і повернути гроші
Вам знадобиться
  • Пам'ятайте, будь-який договір по страхуванню можна розірвати і повернути залишок страхової премії. Для розірвання необхідно надати обгрунтування. Наприклад, при продажу авто, підійде договір купівлі-продажу або ПТС, що машина свята з обліку.
  • Для того щоб повернути гроші при розірванні договору страхування необхідно:

Звернутися в офіс страхової компанії і заповнити заяву. При собі необхідно мати страховий поліс і паспорт. Пам'ятайте, розірвати договір може тільки той, хто його укладав!

Вкажіть в заяву реквізити для перерахування. Даний варіант найбільш зручний, тому що не потрібно повторне звернення в страхову компанію, з метою отримання невикористаного залишку по страховці.

Попросіть страхового менеджера розрахувати суму до повернення. Знайте, що поверненню підлягає сума, прямо пропорційна залишку невикористаних днів, за мінусом витрат на ведення справи.

Попросіть завірену копію вашої заяви. Це буде служити гарантією того, що ви зверталися і надавали необхідний пакет документів для розірвання.

Уточніть точні терміни перерахування грошових коштів.

Пам'ятайте, якщо компанія довго не виплачує, можна звернутися до суду. В даному випадку в нагоді заяву, засвідчену співробітником компанії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: