» »

Як дізнатися, чи зареєстрована фірмаОтримуючи вигідні комерційні пропозиції від невідомих організацій, і готуючись укласти з ними контракт, багато організацій сподіваються на добропорядність нових партнерів і не перевіряють надані відомості. А між тим шахраї розробляють цілі операції по здійсненню незаконних операцій в результаті яких страждають саме чесні, але довірливі компанії. А потрібно всього лише, для початку, дізнатися чи зареєстрована фірма.

Як дізнатися, чи зареєстрована фірма

Зайдіть на офіційний сайт Федеральної податкової служби Росії http://www.nalog.ru/, на якому представлений новий, зручний сервіс, що дозволяє перевірити дані вашого контрагента і отримати відомості з першоджерела. Тут ви отримаєте доступ до інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб на дату звернення.

Виберіть вкладку в горизонтальному верхньому меню "Електронні послуги". На сторінці, знайдіть розділ "Перевір себе і контрагента", що дозволяє отримати доступ безпосередньо до потрібної базі відомостей. Для переходу натисніть на назву розділу або наберіть у пошуковому рядку адресу сервісу http://egrul.nalog.ru/.

Для здійснення запиту по базі ЕГРЮЛ введіть в активні поля всі наявні у вас відомості про що цікавить вас організації. При цьому не обов'язково заповнювати всі поля, досить того, що вам відомо. Це може бути ІПН, ОГРН, ГРН або найменування підприємства. Для прискорення пошуку можете ввести і інші відомі вам реквізити фірми (дата реєстрації, адреса і т.д.). Так вам не доведеться вибирати потрібну організацію зі списку запропонованих системою. Введіть спеціальний код, вказаний на сторінці поруч з активним вікном і натисніть кнопку "шукати". Тут ви зможете дізнатися все цікавлять вас відомості пов'язані з державною реєстрацією контрагента та зміни в статусі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: