» »

До чого сниться чорне весільну сукнюСни про весілля або весільній сукні завжди приносили радісні спогади. Певний колір святкового вбрання має своє значення. Класичний білий - завжди приємні клопоти. Червоний - сумніви в майбутньому житті. Чорний - тривога і сварки.

До чого сниться чорне весільну сукню
Чорний колір асоціюється з сумом і горем. Весільна сукня чорного кольору є передвісником сліз і розставання з коханим. Такий сон може бути пов'язаний з тривогою за майбутнє сімейне життя.

Що віщує жінці?

Якщо чорне весільну сукню привиділося уві сні жінці чи дівчині, яка збирається незабаром вийти заміж, то це віщує смерть коханого.

Сон, в якому на знайомій чи подрузі надітий весільний наряд траурного кольору, каже, що нещастя спіткає її. Сновидицей повинна буде допомогти своїй подрузі. При цьому не потрібно зловтішатися, інакше її можуть наздогнати неприємності.

Якщо дівчина чи жінка бачила себе у сні в чорному весільному вбранні що дивиться в дзеркало, то це говорить про те, що в реальному житті вона замкнута і не впевнена в собі. Сновидицей слід постаратися позбутися комплексів, тоді вона знайде щастя.

Жінці чи дівчині приснилося, що їй принесли в подарунок таке весільне плаття - це знаменує швидке багатство, яке не принесе радості і задоволення. Також це віщує удар з-за спини від недругів.

Якщо заміжня жінка в сні побачила себе в чорному весільному вбранні, то це означає швидке розлучення або розлад у родині. Для незаміжньої жінки такий сон пророкує швидке розставання з близькою людиною з причини ревнощів.

Якщо плаття сниться чоловікові?

Якщо чорне весільну сукню побачив чоловік, то його очікують неприємності на роботі. Колеги йому заздрять і намагаються нашкодити. Чоловікові потрібно дотримуватися обережності і протистояти ворогам.

Чоловік бачить в сновидінні, як він з'являється на торжестві у весільному вбранні? Значить, він когось або чогось соромиться і боїться. Ці страхи заважають йому щасливо жити, необхідно від них позбавлятися. Чим швидше він це зробить, тим буде краще для нього.

Якщо у сні весільну оздоблення чорного кольору рве на частини собака - над сновидцем нависла загроза. Позбутися від небезпеки йому допоможе кращий друг, який вкаже йому на його помилки. Слід прислухатися до порад таких людей.

Також такий сон підказує людині, що у нього хороші друзі. Якщо чоловік бачить чорний весільний костюм на своїй дружині - відбудеться сварка, призвідником якої буде жінка.

У загальному значенні символ чорного весільного плаття у сні обіцяє неприємності і біди. Але сновидцу не варто опускати руки, так як правильне тлумачення сну допоможе запобігти погані події в житті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: