» »

Як виїхати з дитиною за кордонДля вивезення неповнолітнього громадянина Російської Федерації за її межі необхідно дотримати ряд вимог, що пред'являються російським законодавством і міжнародними правилами. Для проходження пропускного митного контролю вам потрібно зібрати пакет документів і дозволів.

Як виїхати з дитиною за кордон
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт дитини
  • - нотаріальний дозвіл другого батька або обох батьків
  • - свідоцтво про народження
  • - можуть знадобитися додаткові документи для в'їзду в країни візового режиму

У зв'язку з новими правилами виїзду неповнолітніх громадян РФ за межі країни і за міжнародними правилами на дитину будь-якого віку - оформляйте особистий закордонний паспорт з фотографією дитини. Того, що дитина вписана в ваш закордонний паспорт і наклеєна його фотографія, що не достатньо для його пропуску через кордон. Дитина не може виїхати за документами батьків, а тільки за своїми власними. Додатково візьміть з собою оригінал свідоцтва про народження дитини і зробіть його ксерокопію.

Для виїзду неповнолітньої дитини за кордон з одним з батьків потрібно отримати нотаріальний дозвіл на виїзд від другого батька, навіть якщо батьки розлучені і не живуть разом. Дозволи від другого з батьків не потрібна, якщо - він позбавлений батьківських прав, визнаний недієздатним, знаходиться в місцях позбавлення волі, помер або визнаний безвісти зниклим. У всіх випадках потрібно пред'явити документальне підтвердження причини відсутності дозволу від другого батька дитини.

Якщо другий батько проти виїзду дитини за кордон і подав про це заяву в міграційну службу, в прикордонний контроль або консульства, то вивіз дитини буде тимчасово призупинено до винесення рішення судовими органами.

При виїзді дитини за територію РФ без батьків, законних представників або опікунів нотаріальний дозвіл на виїзд дитини потрібно від обох батьків або тільки від матері дитини, якщо вона має статус матері-одиначки або в графі батько у дитини стоїть прочерк.

При в'їзді в ряд країн потрібен переклад всіх документів на мову країни, в яку в'їжджає громадянин РФ.

При вивезенні дитини до країн візового режиму потрібно зібрати пакет додаткових документів. Про всі необхідних документах для в'їзду дитини до країни необхідно дізнаватися в консульстві. У кожній країні візового режиму свої вимоги, пропоновані для в'їзду іноземних громадян.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: