» »

Як оформити медичний поліс для дитиниПершого травня дві тисячі одинадцятого року на території Росії почалася видача полісів обов'язкового медичного страхування (ОМС) нового зразка. Терміново міняти старий страховий документ дитини не потрібно. Термін його дії продовжений до січня дві тисячі чотирнадцятого року.

Як оформити медичний поліс для дитини
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про народження;
  • - довідка з будинкоуправління про реєстрацію дитини.

Зверніться в пункт видачі полісів ОМС за місцем реєстрації, щоб отримати або поміняти медичний поліс дитини. Зазвичай вони знаходяться в районних поліклініках. Якщо там його не виявилося, сходіть в реєстратуру. Там обов'язково підкажуть адресу найближчого.

Передайте співробітникові пункту видачі документи на отримання поліса. Якщо вони в порядку, страхову карту виготовлять і видадуть відразу ж. Поліси іменні, тому користуватися ним зможе тільки дитина. У кожного члена сім'ї він повинен бути свій.

Оформіть поліс обов'язкового медичного страхування відразу після народження дитини. Так ви зможете вибрати для обслуговування будь медичний заклад. Прикріплятися саме до районній поліклініці не обов'язково. Якщо вам відмовляють, пошліться на Закон «Про обов'язкове медичне страхування в РФ» від січня дві тисячі одинадцятого року. Крім того, ви можете вибрати доктора, у якого буде проходити лікування малюк, а також страхову організацію, яка його роботу оплатить.

Зверніться до громадської приймальні Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації в тому випадку, якщо вашій дитині відмовляються видавати або міняти поліс обов'язкового медичного страхування. Зробити це можна за телефонами: +7 (495) 628-44-53 та +7 (495) 627-29-44. Жителям регіонів, щоб не витрачатися на міжміський дзвінок, зручніше відправити електронний лист через форму за посиланням: http://www.minzdravsoc.ru/reception. Обов'язково вказуйте прізвище, ім'я та по батькові. Без цього заявки не розглядаються.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: