» »

Як сфотографувати дитинуЗберегти на пам'ять як можна більше дитячих фотографій - мрія будь-яких батьків, і сьогодні ця мрія легко може стати дійсністю, так як практично в кожній сім'ї є комп'ютер і цифровий фотоапарат. Проте, для того щоб отримати дійсно вдалі фотографії малюка, потрібно знати, як правильно фотографувати дитину.

Як сфотографувати дитину

Завжди фотографуйте дитину, вставши поблизу від нього. Фотографуючи дитину здалеку, ви ризикуєте отримати в результаті кадр, на якому немає ні сюжету, ні композиції. Направте фотоапарат на дитину так, щоб дитина повністю потрапляв у кадр - для цього ви можете трохи присісти або лягти на підлогу.

Щоб отримати знімок високої якості, фотографуйте дитини при природному сонячному освітленні. Намагайтеся не користуватися зайвий раз спалахом, яка спотворює природні кольори кадру, пересвічує обличчя дитини і погіршує якість знімка. Фотографуючи будинки, посадіть або покладіть дитину в те місце, яке добре освітлено з вікна.

Не варто занадто нарядно одягати дитину для фотографії. Зберігайте природність - одяг дитини може бути найпростішою, але вона повинна бути охайною і чистою. Ключовим моментом на фотографії повинен стати не красивий костюмчик малюка, а його особистість і індивідуальність.

Акцентуйте увагу на обличчі дитини, на його емоціях і почуттях. Художність кадру залежить не від одягу моделі, а від того, наскільки вдало ви підібрали момент для зйомки.

Приділіть увагу композиції кадру. Якщо якісь предмети заважають створити вдалу композицію, приберіть їх із зони охоплення об'єктива. Завжди спостерігайте, що знаходиться на задньому плані, коли ви фотографуєте дитини. Якщо фотографія робиться вдома, приберіть кімнату.

Не змушуйте дитину позувати - спробуйте зловити вдалий момент, спостерігаючи за його природним поведінкою. Ви можете не показувати дитині, що знімаєте його - дозвольте йому займатися своїми справами, і час від часу фотографуйте.

Не бійтеся зробити десять, двадцять і більше кадрів - в кінцевому рахунку, ви відберете з них одну-дві фотографії з найкращою якістю і постановкою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: