» »

Хто такий альфа-самецьУ біології альфа-самцем називають домінуюче тварина чоловічої статі в якій групі. Альфа-самець своєю гучністю, нахабством може підпорядкувати собі інших самців всередині своєї групи і, користуючись домінуючим становищем, що забирає собі все найкраще у своїх підлеглих. Часто альфа-самець відрізняється гіпертрофованим відчуттям власної гідності, егоїзмом, споживацьким ставленням до себе подібним, готовністю пожертвувати ким завгодно заради себе.

Хто такий альфа-самець

У людському суспільстві статус альфа-самця набувають люди, що мають лідерські якості і які домагаються керівного становища. Це владні люди, звиклі командувати, які вміють багато чого домагатися в житті, але в сексуальних відносинах віддають перевагу разові відносини. Незважаючи на це, альфа самець незмінно користується популярністю у жіночої статі. Адже жінка як самка інстинктивно намагається злучитися в кращим з самців. І кращим не тільки за своїми фізичними якостями, а й за соціальним статусом. Згідно з дослідженнями, типові альфи від народження мають підвищений рівень серотоніну і тестостерону. Ці гормони і наділяють чоловіків якостями альфа-самців.

Альфа-самця можна відрізнити навіть на перший погляд. Перебуваючи в компанії, він втручається в усі розмови, навіть не будучи знайомим з учасниками бесіди і розуміючи предмета обговорення. Але при цьому інші чоловіки незрозумілим чином миряться з його поведінкою, визнають його статус лідера, інстинктивно відчувають його природну перевагу. Чоловіків з явно вираженими природженими лідерськими якостями небагато - приблизно 5% від чоловічого населення планети

Найчастіше альфа-самці, користуючись увагою з боку жінок, надто захоплюються самим собою і сексуальними стосунками, так і не добився помітних успіхів у кар'єрі. Однак, трапляються винятки, коли альфа примудряється домогтися висот у житті, в бізнесі і в любовні пригоди. Як і серед тварин, жінки свій перший сексуальний досвід набувають саме з альфа-самцем. І часто після цього контакту залишаються діти. Якщо заміжня жінка раптом заведе собі коханця, але в знову ж таки в більшості випадків їм стане альфа. Але, як правило, такі відносини більше року не тривають і чоловік перемикається на пошук нової сексуальної партнерки.

Для альфа-самця любов і шлюб - абсолютно різні поняття. Любов, в їх розумінні, має на меті сексуальні відносини, а не співжиття і спільний побут. Саме тому альфи рідко пов'язують себе узами шлюбу. А якщо це і станеться, до дружини швидко холонуть, починають ставиться до неї як до служниці. А потім - розлучаються або починають бігати наліво і направо. Тому жінкам, які прагнуть утримати поряд з собою чоловіка-лідера, варто всерйоз задуматися, чи потрібен їм такий чоловік.

Проводячи паралелі з зоологічної класифікацією, інших чоловіків можна умовно розділити на кілька видів. Бета-самці - чоловіки, близькі за якостями альфі, але так і не домоглися цього статусу. У будь-якому суспільстві може бути тільки один альфа-самець і ті, хто програв боротьбу на статус лідера, стають бетамі. Гамма-самці - чоловіки, котрі виділяються на тлі сірої маси, але не володіють лідерськими якостями. Епсилони - і є «сіра маса». Омеги - соціально невлаштовані люди, невдахи, не пристосовані до життя, любителі пива, дивана і телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: