» »

Чому чоловікам подобаються дівчата з рудим волоссямУ всі часи вважалося, що дівчата з яскравими рудими волоссям володіють жвавим і темпераментним характером, буйні в житті і пристрасні в ліжку. Нещодавно ці чутки підтвердили дослідники з Німеччини.

Чому чоловікам подобаються дівчата з рудим волоссям

Ох вже ці руді!

Німецькі вчені, проводячи численні досліди та опитування в області сексуальної активності жінок з різним кольором волосся, дійшли висновку, що рудоволосі дами найбільш активно і відкрито себе ведуть в інтимних справах. Найчастіше вони мають багато залицяльників і партнерів.

Рудий колір безумовно подобається чоловікам! Навіть героїні аніме дуже часто бувають нагороджені творцями вогненно-рудим волоссям. За даними опитувань, половину представників сильної статі привертають рудоволосі дівчата, і саме їх вони хотіли б бачити в якості сексуальної партнерки.

Рудий колір у людей асоціюється з полум'ям, із заходом, з тваринами, наприклад, з хитрою лисицею. Висока красуня з рудим волоссям, як і це тварина, небезпечна і норовиста. Може бути, вона веде себе як хуліганка, розмовляє гучним і дзвінким голосом, а в деяких питаннях вона занадто різка та агресивна, але багато в чому розумна і справедлива. Її милуються, захоплюються, наслідують.

Рудоволосі дівчата завжди виділяються в натовпі, і часом саме розкішне волосся створюють їм індивідуальний і яскравий образ, що, звичайно ж, подобається чоловікам.

Чим дивовижні руді жінки?

Вогненний колір волосся надає власниці ефектність, впевненість в собі. Завдяки своїй помітності, жінка постійно знаходиться в центрі уваги. Через підвищений інтерес до рудих персонам жінки часто вдаються до фарбування волосся в цей колір, намагаючись бути якомога помітніше.

Часто можна побачити зірок Голлівуду, перефарбованих в рудий колір, наприклад, Міла Йовович і Ніколь Кідман від природи мали зовсім інший колір волосся.

При зміні кольору волосся змінюється ставлення жінки до себе, її світовідчуття, в деякому сенсі навіть характер. Вона стає впевненішою в собі, активніше, що, звичайно ж, помічають всі оточуючі. Також в рудих дівчат чоловікам подобається їх відповідальність, ініціативність, підприємливість. Це стосується фінансових, професійних, а також особистих питань.

Жінка з вогненним волоссям ніколи не сидить на місці, вона завжди в русі, сміється, посміхається, заражає оточуючих своїм позитивним і завзятим настроєм. Руді персони - вимогливі й турботливі дружини. Вони ніколи не залишать коханої людини, будуть у всьому йому допомагати, надавати допомогу в справах і бізнесі. Однак з нею треба спілкуватися обережно, немов з вогнем - будь-яке необережно сказане слово призведе до скандалу і сварки. Незважаючи на всі говірки заздрісників і старовірів, руді жінки володіють по-справжньому благородної зовнішністю. Рудий колір волосся асоціюється із золотом, міддю, грошима, багатством, і рідкісний чоловік відмовить у собі в такому скарб.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: