» »

Як вибрати килимВибираючи килим, потрібно звернути увагу на його функцію в кімнаті, на стиль і дизайн приміщення і на загальну атмосферу, яку повинен підтримувати цей предмет. Килим слід постелити для завершення інтер'єру, а не в якості основного об'єкта дизайну.

Як вибрати килим

Як вибрати килим?

У дизайні інтер'єру покриття підлоги є одним з найважливіших етапів. Щоб правильно підібрати підлогове покриття, доводиться аналізувати безліч чинників. Досить часто вибирають саме килим. Адже він м'який, теплий, має великий асортимент і його не так вже складно зберігати в чистоті. Як же підібрати килим без зайвих мук? Це неважко, потрібно лише врахувати кілька основних моментів.

Килим у вітальню

Як приклад візьмемо вітальню в класичному стилі, це досить часте явище в наші дні. Класицизм відрізняється правильністю та симетричністю форм і ліній, чіткістю малюнка, простотою кольору. Тут недоречний хаос і кислотні цвета.Так чином, можна підібрати килим прямокутної форми, приємного непомітного відтінку. Килим повинен повторювати основний колір, який переважає в кімнаті, не слід його ставити в контраст з меблями або шпалерами. Малюнок на килимі може бути або дрібним і неяскравим, або досить чітким, але повторює форми і лінії, які присутні в інтер'єрі кімнати, наприклад, прямокутні.

Спальня і килим

Вибираючи килим у спальню, потрібно спочатку зрозуміти, який відтінок переважає в інтер'єрі. Наприклад, якщо це блакитний, то і килим можна взяти блакитний. У спальні килим не повинен впадати в очі і відволікати, тут все має гармонійно огортати і заспокоювати. У спальні килим буде в основному приносити тепло і комфорт, а не естетику. Тому дуже важливо звернути увагу на якість ворсу під час вибору. Якщо є можливість, то спробуйте пройтися по ньому босяком.

Килим для дитячої ігрової кімнати

У дитячу кімнату можна підібрати яскравий життєрадісний килим, який буде радувати малюка. Звичайно, він повинен бути приємним на дотик, адже діти обов'язково будуть по ньому повзати і ходити без взуття.

Чудово підійдуть килими з тематичними малюнками героїв з улюблених мультиків малюка. Тим не менш, не слід класти дуже яскравий килим у зону відпочинку, його краще розмістити в ігровій зоні. Також варто звернути увагу на чистку вироби, чи легко його буде щодня пилососити, а іноді й мити або прати?

Килимок для передпокою

З одного боку це найпростіший килимок. Але в той же час це вітання всіх вхідних в будинок. Тому краще за все підібрати спокійний класичний килимок, з чітким і не дуже яскравим малюнком. Тут часто підбирають прямокутні або овальні варіанти з коротким ворсом. Можна взяти досить темний колір з практичних міркувань, адже його весь час потрібно буде чистити, і світлий килим дуже швидко втратить вигляд.

В цілому стало зрозуміло, що, вибираючи килим, не слід дивитися на нього як на головний об'єкт уваги в кімнаті. Потрібно підібрати килим так, щоб він давав відчуття тепла і затишку, при цьому, не впадаючи в очі, а лише закінчуючи весь інтер'єр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: