» »

Як рекламувати журналГрамотно розроблена рекламна кампанія здатна не тільки збільшити читацьку аудиторію, а й залучити нових клієнтів для розміщення модулів в журналі. Щоб бюджетні кошти не були витрачені марно, обов'язково проведіть дослідження. Воно виявить, на кого краще орієнтувати пропаганду.

Як рекламувати журнал

Проведіть маркетингове дослідження перед тим, як планувати рекламну кампанію. Його мета - виявити вже існуючу цільову аудиторію і зрозуміти, якими інструментами можна залучити нових читачів та клієнтів. Організуйте фокус-групи, підготуйте анкети, поспілкуйтеся з постійними покупцями видання та рекламодавцями.

Розділіть рекламну кампанію на два напрямки. Одне орієнтуйте на залучення масового читача - теле-і радиоролики, брендмауери, білборди і т.д. Інше - на завоювання нових клієнтів - інтерв'ю головного редактора в профільних передачах, участь у форумах, конференціях і брифінгах.

Підготуйте кошторис рекламної компанії. Щоб її розрахувати, попросіть агентства вислати приблизні розцінки на анонсування в засобах масової інформації. Обговоріть з менеджерами знижки. Чим більший бюджет ви витратите, тим вище повинен бути їх відсоток.

Крім платних рекламних можливостей використовуйте безкоштовні, тобто PR. Домовляйтеся з профільними програмами про запрошення експертів, відправляйте цікаві факти в новинні передачі на радіо, виявляйте інформаційну підтримку заходам. Все це можна здійснити на основі бартеру, друкуючи замість матеріали або модулі партнерських засобів масової інформації.

Обов'язково беріть участь в профільних виставках. Це можна зробити, уклавши бартерний договір. Там ви не тільки популяризуєте свій журнал серед зацікавлених читачів, а й залучите нових клієнтів для розміщення реклами.

Виставляйте мобільні стенди і організуйте роботу промоутерів під час масових заходів. Зробити це можна, звернувшись в управу району. Складіть заздалегідь лист на ім'я голови і чекайте запрошення. Підготуйте план акції, розпишіть, ніж вона буде цікава місцевим жителям. Швидше за все, майданчик вам виділять безкоштовно. Ваше завдання - організувати свято для глядачів і привернути увагу до журналу. Роздавайте повітряні кулі з логотипами, проводите конкурси з розіграшем сувенірної продукції і т.д.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: