» »

Як збільшити попит на продукціюЩоб збільшити попит на продукцію, потрібно грамотно представити товар зацікавленого споживача. Завдання бренд-менеджера - витратити на рекламну кампанію мінімум коштів, при цьому охопивши якомога більшу лояльну аудиторію.

Як збільшити попит на продукцію

Перед тим, як проводити рекламну кампанію, організуйте маркетингове дослідження. Його завдання - виявити аудиторію постійних покупців (лояльну) і потенційного споживача. Зробити це можна за допомогою фокус-груп, зібравши людей різних вікових категорій та соціального статусу, і надавши їм обговорити корисні якості товару.

Розділіть рекламну кампанію на два. Одну направте на пошук і залучення нових споживачів. Розповідайте про переваги перед іншими торговими мережами. Гарантуйте бонусні карти клієнтам, які купують продукцію вперше. Або п'ять-десять відсотків знижки для тих, хто до цього купував товари в іншому місці.

Введіть подарункові карти для утримання вже існуючої аудиторії. Даруйте призи за п'яту, десяту або п'ятнадцяту покупку. Знижуйте загальну суму чека тим, хто придбав продукції на десять або двадцять тисяч рублів. Організуйте свято для клієнтів, які прийшли з дітьми. Увага до них дуже цінно для батьків. До того ж, поки малюки зайняті, мами і тата можуть пройти в торговий зал і в спокійній обстановці подивитися асортимент.

З'ясуйте, яка продукція представлена ​​у конкурентів і користується попитом. Домовтеся з постачальниками про доставку потрібних найменувань. Так ви залучите споживачів, зацікавлених в якомусь певному бренд. Приплив нових покупців збільшить збут і всього іншого товару.

При формуванні таблиці асортименту, уявіть в ній всі найвідоміші і продавані торгові марки. Не зупиняйтеся на одному виробнику. Різноманітність приверне нових споживачів.

Організуйте роботу з рекламаціями. Не відмовляйте в обміні непридатною для використання продукції. Повертайте гроші відразу, щоб не доводити справу до суду або прокурорської перевірки. Це дозволить вам уберегти нерви і зберегти добре ім'я серед покупців.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: