» »

Як експортувати товарЕкспорт товарів на сьогоднішній день можна назвати одним з найбільш прибуткових напрямків російської економіки. При експорті повинні дотримуватися всі основні умови даного митного режиму, які регулюються російський законодавством. Необхідно також враховувати, що для кожного виду товару існують окремі умови з вивезення за межі Російської Федерації.

Як експортувати товар
Вам знадобиться
  • - договір з митницею
  • - гроші

Зареєструйте свою компанію в якості учасника зовнішньо-економічної діяльності. Для цього необхідно заповнити заяву та надати пакет статутних документів у таможню.Найдіте покупця на свій товар і укладіть з ним торговий контракт.Еслі потрібно, отримаєте сертифікат походження товару (сертифікат форми А). Для цього необхідно звернутися в Торгово-промислову палату, надавши ліцензію на виробництво, сертифікати відповідності, технічний опис товару.

Укладіть договір з транспортною компанією, яка здійснюватиме перевезення товару. Доставка вантажів регулюється правилами ІНКОТЕРМС. Для експорту переважно кілька із запропонованих режимів, виберіть спільно з покупцем той, який буде обопільно зручним:
* FOB - доставка до російського порту відвантаження
* CIP - доставка до порту призначення
* DAF - пункт поставки на граніцеПроконтроліруйте оплату транспортних витрат вашим контрагентом. Підготуйте товар до відправлення: упакуйте і промаркируйте його відповідно до вимог транспортної компанії.

Зверніться до митного брокера для з'ясування експортного мита на товар. Для цього необхідно надати йому повний технічний опис товару, на підставі якого він визначить код ТН ЗЕД. Даний код визначає розмір митних платежів та інші умови вивезення товару за кордон РФ.
Підготуйте пакет супровідних документів, одну копію якого ви повинні будете відправити покупцеві поштою, другий - надати в митницю, третю - відправити разом з товаром. Даний пакет повинен включати в себе: 1. Контракт і специфікацію з переліком товарів.
2. Інвойс
3. Пакувальний лист.
4. Сертифікати на товар.
5. Паспорт угоди.
6. Транспортна накладна.
7. Експортна деклараціяПосле прибуття вантажу в обумовлений раніше пункт всі права на нього переходять покупцеві, і він приступає до подальшої митного очищення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: