» »

Як ввести ще одного засновника до складуСклад засновників товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) може змінюватися, наприклад, у разі продажу або передачі частки одного з учасників у спадщину. Він може змінитися, коли до складу засновників було прийнято третю особу, якщо їм внесений вклад в статутний капітал.

Як ввести ще одного засновника до складу

Щоб ввести ще одного засновника до складу ТОВ, дійте відповідно до п. 2 ст. 19 Федерального закону РФ від 08.02.1998г. № 14-ФЗ «Про товариства з обмеженою відповідальністю». Потрібно провести загальні збори учасників товариства і в його протоколі відобразити, що прийнято рішення про включення до складу засновників нової людини. Підставою для цього служить його заяву з проханням прийняти його в засновники ТОВ на підставі купівлі частки, внесення вкладу до статутного капіталу або переходу частки у спадок. Рішення про включення до складу засновників нового члена суспільства має бути ухвалене всіма уповноваженими особами одноголосно.

На зборах же має бути прийняте рішення про внесення відповідних змін, пов'язаних з прийняттям третьої особи, визначенням його номінальної частки в статутному капіталі, зміною суми статутного капіталу та складу номінальних часток інших учасників товариства. Це рішення зафіксуйте в протоколі зборів.

Зміни, що відбулися необхідно зареєструвати в установчих документах і єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Для цього уявіть до податкового органу за місцем реєстрації ТОВ наступні документи: • копії свідоцтв про державну реєстрацію ТОВ і постановки його на податковий облік, • виписку з ЕГРЮЛ, • копію статуту та установчого договору, • копію наказу про призначення діючого директора ТОВ з зазначенням його паспортних даних, • паспортні дані третьої особи, що вступив до складу засновників, • довідку про розподіл і співвідношення часток між новим складом учасників.

Напишіть на ім'я керівника Федеральної податкової служби заяву про державну реєстрацію змін, що вносяться до установчих документів юридичної особи за формою № Р13001, затвердженої Постановою Уряду РФ від 19.06.2002г. № 439 (в ред. Від 27.07.2007), і прикладіть до нього вищезазначені документи. Протягом 5 робочих днів від дати подання заяви всі зміни повинні бути внесені в ЕГРЮЛ і вам на руки повинні надати виписку про це.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: