» »

Як зареєструвати ВП у пенсійному фондіРеєстрація ІП в Пенсійному фонді обов'язкова умова для ведення комерційної діяльності. Постановкою на облік ІП займаються територіальні відділення Пенсійного фонду.

Як зареєструвати ВП у пенсійному фонді
Вам знадобиться
  • - копія ІПН;
  • - копія свідоцтва про державну реєстрацію як індивідуального підприємця;
  • - копія страхового свідоцтва обов'язкового пенсійного страхування;
  • - трудовий договір з наемнимним працівником;
  • - копія паспорта.

Реєстрація в Пенсійному фонді відбудеться автоматично, після отримання вами ОГРН в податковій інспекції. Пенсійний фонд присвоїть вам реєстраційний номер з 13 цифр. Перші три цифри - код суб'єкта Російської Федерації; наступні три цифри - код району (міста); наступні шість цифр - порядковий номер запису про фізичну особу у відділенні ПФР.

Якщо ви плануєте наймати працівників, вам потрібно встати на облік у Пенсійному фонді як страхувальника не пізніше 30 днів після укладення трудового договору. Реєстрація проходить в територіальному органі ПФР на вашу місцем проживання. Надайте весь пакет документів і вам видадуть «Повідомлення про реєстрацію в якості страхувальника, що виробляє виплати фізичним особам».

При вашому бажанні сплачувати страхові внески за себе більше, ніж встановлено законом, ви повинні зареєструватися в ПРФ окремо. Для цього надайте заяву, паспорт, страхове свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування, повідомлення про реєстрацію як страхувальника з обов'язкового пенсійного страхування. У перебігу 10 днів вам видадуть «Повідомлення про реєстрацію страхувальника, добровільно вступив у правовідносини з обов'язкового пенсійного страхування»

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: