» »

Як знайти фірму з ІПНЗнайти фірму з ІПН можна за допомогою використання спеціального сервісу, доступ до якого на безоплатній основі надається Федеральною податковою службою РФ. В результаті користувач отримує всі необхідні дані для ідентифікації конкретної компанії у вигляді електронної виписки.

Як знайти фірму з ІПН
Відшукати будь-яку компанію за наявності інформації про індивідуальний податковий номер в даний час достатньо просто, оскільки основні відомості про всі організаціях є публічно доступними. Необхідно всього лише зайти на офіційний сайт Федеральної податкової служби РФ, перейти в розділ спеціального сервісу, який називається «Перевір себе і контрагента». У базі даних зазначеного сервісу є інформація про тих компаніях, які виникли з жовтня 2003 року по теперішній час. Отримання даних є абсолютно безкоштовним, проте відомості даються виключно в електронному варіанті.

Як використовувати сервіс для пошуку фірми

Використання даного сервісу для пошуку будь-якої компанії є простим і доступним для кожного. У спеціальній таблиці можна заповнити всього одне обов'язкове поле, в якому слід вказати податковий номер, що цікавить організації. Сам ІПН можна дізнатися з багатьох джерел, усі фірми звичайно вказують його на друку, в офіційному листуванні, договорах, інших документах. Після заповнення поля з ІПН буде потрібно тільки ввести перевірочний код і натиснути кнопку пошуку. Оскільки ІПН є індивідуальним реквізитом, то в підсумковому списку найчастіше присутня лише одна компанія. Клікнувши по посиланню в її назві, користувач отримує коротку виписку, яка містить дані про найменування, організаційно-правовій формі цієї фірми, юридичну адресу, дату державної реєстрації, внесених до реєстру зміни, реорганізації, ліквідації.

Навіщо існує такий сервіс

Можливість знайти фірму з ІПН надається податковою службою переважно для інших суб'єктів підприємницької діяльності, які можуть легко перевірити свого контрагента перед укладенням з ним договору, перерахуванням грошових коштів, іншим співробітництвом. Якщо фірма створена недавно, надає невірну адресу, знаходиться на певній стадії реорганізації або ліквідації, то це насторожить потенційних партнерів, позбавить від зайвого ризику. Слід зазначити, що відомості про індивідуальних підприємців сервісом не надаються, оскільки інформація про них охороняється законодавством про захист персональних даних, що виключає її публічне поширення. Якщо ж необхідно отримати офіційну, завірену виписку про-якої компанії, то після використання електронного пошуку можна звернутися безпосередньо до податкових органів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: