» »

Як організувати СТОКількість автомобілів на міських вулицях незмінно зростає. Саме тому потреба в якісному і швидкому автосервісі збільшується з кожним роком. Відкриття профільної СТО швидко окупиться і буде приносити стабільний дохід.

Як організувати СТО
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання;
  • - приміщення.

Зареєструйте юридична особа, оскільки індивідуальні підприємці в даній сфері можуть викликати недовіру з боку клієнтів. Після реєстрації визначитеся з позиціонуванням вашої компанії. Оскільки дилерські автомобілі обслуговуються в авторизованих сервісах, для вас більш вигідно відкривати СТО вузької спеціалізації. Виберіть один напрям і розвивайте саме його. Це можуть бути тільки кузовні роботи, або ремонт двигунів і турбін. У даному випадку клієнти будуть звертатися до вас з конкретною проблемою.

Виберіть приміщення, найбільш підходяще під СТО. Місцезнаходження та будівля залежить тільки від вашого бюджету. Для невеликого автосервісу підійде і віддалений теплий бокс, в якому можна розмістити необхідне обладнання. Однак розташування поблизу АЗС або у розвинуте промисловій зоні міста буде більш пріоритетним. Перед вибором місця не забудьте врахувати санітарні норми, які регламентують наявність поблизу житлових будинків та водойм. Також врегулюйте адміністративні питання з пожежною інспекцією і ГИБДД.

Зробіть ремонт у вашому приміщенні і закупите необхідне обладнання. Залежно від напрямку автосервісу, зробіть оглядові ями, придбайте підйомник. Для ремонту автомобілів вам буде необхідно діагностичне обладнання, слюсарні інструменти. Якщо ви плануєте спеціалізуватися на кузовних роботах, придбайте якісне фарбувально-сушильне устаткування.

Найміть досвідчений і грамотний персонал. Навіть найсучасніше обладнання ніколи не зможе компенсувати недостатню кваліфікацію і невмілі руки механіка. Для оплати праці технічного персоналу використовуйте окладно-відсоткову схему, оскільки більш професійні та досвідчені працівники повинні заробляти більше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: