» »

Як організувати будівельну компаніюЯк організувати будівельну фірму. Будівництво завжди було привабливим для ведення бізнесу комерційним напрямком. Це пов'язано з тим, що постійно зводяться нові об'єкти та ремонтуються ті, що були введені в експлуатацію раніше. Щоб організувати будівельну компанію, виконайте ряд послідовних дій.

Як організувати будівельну компанію

Створіть і зареєструйте підприємство. Ви можете оформити себе як індивідуальний приватний підприємець або, знайшовши однодумців-співзасновників, вибрати товариство з обмеженою відповідальністю в якості організаційно-правової форми, за якою здійснюватиме свою діяльність ваша будівельна компанія.

Проведіть організаційні збори, на якому затвердили статут товариства та його найменування. Виберіть генерального директора. Зареєструйте будівельну компанію в податковій інспекції, відкрийте розрахунковий рахунок у банку, замовте печатки і штампи, виготовте бланки підприємства.

Такий вид економічної діяльності, як будівництво, вимагає сертифікації. Замість скасованого в 2010 році ліцензування тепер необхідно оформити допуск будівельної саморегулівної організації (СРО). Вимоги, по суті, залишилися колишніми - вам необхідно придбати з власність або взяти в оренду приміщення для офісу, придбати необхідні будівельні машини й устаткування, прийняти на роботу потрібну кількість кваліфікованих фахівців, що мають необхідний досвід роботи в будівництві. Подайте заяву, вступите в зареєстровану СРО, оплатіть вступний та членські внески, отримаєте допуск на перелічені у заяві види будівельних робіт. На це піде не менше місяця.

Розробіть бізнес-план, проведіть рекламну компанію в засобах масової інформації та інтернеті. Замовте розробку сайту компанії, бо сьогодні основна частина замовників знаходить підрядників саме в інтернеті. При пошуку замовників керуйтеся досвідом та інтуїцією, скористайтеся для цього знайомствами і зв'язками, беріть участь у проведенні тендерів на будівельні роботи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: