» »

Як відкрити логопедичний кабінетОстаннім часом збільшилась кількість дітей, які потребують послуг логопеда. Тому відкриття логопедичного кабінету - вельми актуальний і перспективний бізнес. Якщо продумати всі деталі і підійти до справи грунтовно, можна розраховувати на гарний прибуток.

Як відкрити логопедичний кабінет

Насамперед складіть бізнес-план. Врахуйте майбутні витрати і приплюсуйте до отриманої суми 15-20%.

Зареєструйте індивідуальну трудову підприємницьку діяльність (ІП).

Коли документи будуть готові, почніть шукати приміщення для власного кабінету. Доглядайте кімнату в офісних центрах, школах, дитячих розвиваючих центрах і т.д. Майте на увазі, що кабінет повинен знаходитися в зручному місці, в крокової доступності від метро або зупинки громадського транспорту. Бажано, щоб він розташовувався не вище 2 поверху, в іншому випадку в будівлі повинен бути ліфт.

Для проведення індивідуальних занять вам підійде кімната площею 20-25 квадратних метрів. Після того, як ви укладете договір з орендодавцем, необхідно буде її обладнати. Купуйте стіл, кілька стільців, дзеркало, шафа для навчальної літератури, комп'ютер або ноутбук, необхідні для занять іграшки і посібники.

Вирішіть, де знаходитимуться батьки дитини під час занять. Можна запропонувати їм почекати в холі або безпосередньо у вашому кабінеті. У такому випадку придбайте зайві стільці або крісла.

Виберіть годинник занять. Багатьом батькам зручніше водити дітей до викладача в другій половині дня. Тому, щоб залучити більше клієнтів, оголосіть про знижки на заняття в ранкові години. У денні години, коли багато дошкільнята сплять, можна приймати дітей шкільного віку або займатися з дорослими. Займайтеся по суботах, так як деякі батьки мають можливість приводити дітей на заняття лише у вихідні дні.

Продумайте, яким чином ви будете шукати клієнтів. Ефективними рекламними методами є розклеювання оголошень на під'їздах, інформаційні листівки у дитячих садах, поліклініках та медичних центрах, де немає своїх фахівців з порушень мови. Рекламуйте свої послуги на сайтах і форумах для батьків. Повідомте всіх знайомих про те, що ви відкриваєте приватну практику.

Якщо є можливість, створіть власний сайт. Це може бути сайт-візитка. Головне, щоб на ньому була вичерпна інформація про вас і вашої діяльності.

Оренда приміщення обійдеться вам від 15 000 рублів на місяць. На закупівлю меблів, комп'ютера і навчальних посібників ви витратите від 40000 рублів. Реклама у вигляді друкованої продукції обійдеться в 4000-5000 рублів.

Середня вартість півгодинного індивідуального заняття з логопедом становить від 800 рублів, а термін окупності вкладень в даний бізнес напряму залежить від кількості учнів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: