» »

Як отримати ліцензію приватного підприємцяЩоб відкрити свою справу, необхідно створити своє підприємство або отримати свідоцтво приватного підприємця. Якщо у вас немає партнерів по бізнесу, і законодавством дозволена ваша діяльність в рамках підприємництва, оформляйте реєстрацію.

Як отримати ліцензію приватного підприємця

Напишіть заяву про державну реєстрацію індивідуального підприємництва за встановленою форме.Форму заяви ви можете взяти в Податковій інспекції вашого міста або завантажити з інтернету. Існують так само спеціальні фірми, які займаються підготовкою документів для реєстрації підприємців чи підприємств. Зазвичай, одну з них можна знайти поряд з Податковою інспекцією. Заява підпишіть, підпис завірте у нотаріуса.

Зробіть копію вашого паспорта. Якщо ви будете подавати документи особисто, достатньо буде простої копії. Якщо ж ви відправляєте документи поштою або дієте через довірену особу, необхідно буде нотаріально завірити копію.

Сплатіть державне мито за реєстрацію. Знайти реквізити платежу і роздрукувати платіжний документ ви зможете на офіційному сайті Податкової інспекції РФ. Збережіть квитанцію про сплату.

Уявіть заяву, паспорт та квитанцію до Податкової інспекції за місцем вашої постійної реєстрації. Якщо ви будете подавати документи особисто або через довірену особу, вам видадуть розписку в отриманні паперів і призначать день видачі документів, що підтверджують реєстрацію. Процедура реєстрації триває не більше 5 робочих днів.

З'явитеся до Податкової інспекції в строго призначений день.В або мотивовано відмовлять, або видадуть пакет документів, що підтверджують вашу реєстрацію: свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця, свідоцтво (або повідомлення) про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (ІПН), виписку з ЕГРІП (Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців). Якщо ви (ваше довірена особа) не з'явитесь особисто, документи будуть вислані поштою на ваш домашню адресу.

Дбайливо зберігайте оригінали реєстраційних документів. При необхідності ви можете надавати прості або завірені нотаріусом копії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: