» »

Як продати автомобільні запчастиниПродаж автомобільних запасних частин - дуже вигідний бізнес. Кількість машин постійно збільшується, а вони мають властивість періодично ламатися. Відповідно, попит на автозапчастини росте разом із зростанням авторинку.

Як продати автомобільні запчастини
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - товар;
  • - реклама.

Для того щоб почати бізнес з торгівлі автозапчастинами, необхідно отримати документи про реєстрацію юридичної особи. Підійде ІП або ТОВ, а якщо вам зручно, то й інша організаційна форма.

Для організації магазину необхідно мати приміщення. Його можна придбати або орендувати. Бажано також мати і невеликий склад.

У приміщенні магазину потрібно зробити ремонт і розставити торгове обладнання. Знадобляться різні вітрини та стелажі, а також слід подбати про наявність стендів з гачками і полиць з коробочками для автомобільних дрібниць.

Касовий апарат не є обов'язковим для торгівлі, але тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся платити податок на поставлений дохід. В інших випадках його необхідно не тільки купити, але й зареєструвати в податковому органі за місцем знаходження організації.

Далі необхідно заповнити полиці магазину автомобільних запчастин. Купувати потрібно тільки самі ходові деталі та витратні матеріали, інше ви можете купувати на замовлення. Для цього необхідно укласти договори з постачальниками.

Перед початком торгівлі потрібно найняти співробітників. У вас повинен бути бухгалтер і продавці, що розбираються в пристрої автомобіля.

Щоб клієнти дізналися про магазин, потрібно подбати про рекламу. Це може бути вивіска і штендер близько торгової точки, оголошення в місцевих та спеціалізованих журналах, візитні картки і листівки в місцях скупчення автомобілістів. Також ви можете домовитися з автосервісами, щоб вони рекомендували вас як постачальника деталей для авто, за це можна запропонувати їм невеликий відсоток з продажів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: