» »

Як розкрутити магазин дитячого одягуЯк розкрутити магазин одягу. Ви плануєте відкриття магазину дитячого одягу? Заздалегідь озаботьтесь його розкручуванням, з перших днів забезпечивши безперебійний потік покупців в свій магазин. Правильна викладка, вмілі продавці, своєчасна реклама і продумані маркетингові акції принесуть вам успіх.

Як розкрутити магазин дитячого одягу

Власники нового магазину повинні одночасно вирішити дві проблеми - повідомити про себе якомога більшому числу потенційних покупців і в найкоротші терміни перетворити нових відвідувачів на постійних клієнтів. Розробляючи програму просування, враховуйте обидві цих стратегії.

Продумайте кобрендингові програми. Ви можете обмінюватися рекламними листівками і проспектами з магазинами жіночого одягу тієї ж цінової категорії. Запропонуйте співробітництво ресторанам, центрам дитячої творчості та оздоровчим центрам. Ви можете не тільки поширювати там рекламу, а й організовувати спільні заходи - свята, презентації, конкурси.

Створіть власний сайт і зареєструйтеся в соціальних мережах і на міських форумах, присвячених сім'ї і дітям. Саме там можна вільно спілкуватися з клієнтами - як реальними, так і потенційними. Знайдіть у штаті людини, яка забезпечуватиме щоденну зв'язок з онлайн-аудиторією. Врахуйте, що ці форми комунікації працюють тільки при постійній і активній підтримці.

Творчо підійдіть до реклами свого магазину. Не витрачайте гроші на статті та телепередачі. Краще зав'яжіть дружні стосунки з редакторами та журналістами видань. Замість оплати рекламних площ готівкою, запропонуйте бартер. Ви можете надавати одяг для зйомок з дітьми в обмін на безкоштовну рекламу.

Цікавий і недорогий варіант реклами - видання власного журналу. Створити його можна як самостійно, так і об'єднавшись з компаніями-партнерами. Тираж до 1000 примірників не вимагає реєстрації. Однак власне видання має бути красивим і цікавим. Чи не передруковували чужі матеріали - створюйте власні. Інтерв'ю з покупцями, опис колекцій, анонси розпродажів - чим інформативніше видання, тим воно цікавіше і корисніше для покупців.

Продумайте систему знижок і бонусів. Не варто роздавати картки знижок всім підряд. Надрукуйте обмежений тираж і видайте карти обраним. Для них можна організовувати закриті розпродажі і додаткові заходи. Спробуйте втілити забутий формат комісійного магазину. Відкрийте відділ, куди будете приймати на реалізацію одяг, придбану у вас раніше.

Створіть у своєму магазині клубну атмосферу. Спробуйте проводити зустрічі для постійних покупців. Запрошуйте фахівців компаній-партнерів - наприклад, сімейного консультанта або дієтолога з медичного центру. Мами з малюками потребують цікавому дозвіллі - забезпечивши його, ви придбаєте постійних лояльних покупців.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: