» »

Які документи потрібні для відкриття салону красиКоли ви визначилися з напрямком діяльності та приміщенням для салону краси, необхідно оформити документи, щоб уникнути проблем із законом. Сюди входить оформлення вашого підприємства як суб'єкта господарських правовідносин, юридичне закріплення ваших прав на приміщення та отримання необхідних ліцензій і сертифікатів.

Які документи потрібні для відкриття салону краси

Які документи потрібні для відкриття салону краси
Багато хто мріє відкрити свій салон краси, але мало хто знає, що відкрити такий бізнес не так складно. Для цього необхідно насамперед мати стартовий капітал і оформити деякі документи.

По перше, потрібно скласти бізнес-план, в якому буде розписано: які будуть витрати на відкриття, скільки передбачається отримувати прибутку, яка потрібна площа під салон, який час займе підготовка приміщення, яке необхідно обладнання та багато інших питань.

Після складання бізнес-плану, потрібно знайти і або придбати або орендувати приміщення, яке потрібно буде в подальшому підготувати і переробити під салон.

Які документи потрібні для відкриття салону краси
У той час поки приміщення готується і робиться ремонт, потрібно подбати про документи. Перш за все потрібно оформити ті документи, що підтверджують реєстрацію вашого салону. Свій салон можна зареєструвати в лічені дні. Реєстрація ІП салону краси здійснюється відповідно 93.02 КВЕД. Це група з розділу «Надання інших соціальних, комунальних та персональних послуг». При цьому реєстрація салону краси однакова з реєстрацією звичайній перукарні.

Якщо приміщення для салону ви орендуєте, то в цьому випадку у вас повинні бути договір оренди приміщення та дозвіл на його ремонт.

В якості системи оподаткування потрібно вибрати ЕНВД або ССО.

Після того як ІП буде зареєстрований, потрібно придбати касовий апарат (ККМ) і поставити це касовий апарат на облік у податкову інспекцію. Якщо ви самостійно плануєте оформити ККМ, вам може знадобитися на це від 10 до 20 робочих днів. У разі, якщо не хочете чекати, то можете скористатися послугою продавців ККМ. Вони все зроблять за три дні.

Також потрібно сказати про друк. Юридично салон краси без неї може працювати, але варто врахувати, що є постачальники (в основному закордонні), що не охоче працюють з салонами, якщо ті можуть підкріпити документи своєю печаткою.

Після того як обладнання буде встановлено і зібраний весь пакет необхідних документів, потрібно буде подумати про рекламу. Оскільки ви тільки починаєте роботу, ефект сарафанного радіо поки особливих прибутків не дасть. Для проведення рекламних компаній укладаються договори про встановлення рекламних щитів, розміщенні вивісок і т.д..

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: