» »

Процедура відкриття ТОВ: як не допустити проблемТОВ є найпоширенішою формою організацій, провідних комерційну діяльність на території Росії. У першу чергу це пов'язано з мінімальними ризиками в разі банкрутства товариства, т.к. відповідальність засновники несуть тільки в сумі своїх часток у статутному капіталі ТОВ. По - друге процес реєстрації ТОВ простий і регламентований, і кожен бажаючий за наявності бажання і мінімальної суми для формування статутного капіталу може зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Процедура відкриття ТОВ: як не допустити проблем

Для початку вам знадобиться Статут вашого майбутнього ТОВ. Це документ, в якому містяться всі основні дані організації: повне найменування, юридична адреса, величина статутного капіталу ТОВ, права та обов'язки засновників товариства. Для реєстрації вам знадобиться прошитий та пронумерований оригінал і копія даного документа.

Статут повинен бути затверджений на загальних зборах засновників товариства, в результаті підписується протокол зборів. Якщо ви є єдиним учасником майбутньої організації, то вам понадобітcя рішення про створення товариства. У цих документах відображається розмір статутного капіталу і його розподіл між засновниками товариства, якщо їх декілька. Документи роздруковуються і підписуються у 2 примірниках.

Якщо ТОВ створюється кількома засновниками вам потрібно заповнити договір про заснування товариства з обмеженою відповідальністю. У ньому перерахуйте всіх засновників, їх частки в статутному капіталі і терміни оплати.

Для державної реєстрації вам потрібно заповнити заяву за формою Р11001. У ньому вкажіть назву організації, адресу перебування, відомості про засновників (розмір частки у статутному капіталі, паспортні дані), перелік видів діяльності, дані про генерального директора ТОВ (паспортні дані). Заява підписується та засвідчується в нотаріальній конторі в 1 екземплярі.

Обов'язково складіть запит на видачу копії статуту, цей документ знадобиться вам у майбутньому для відкриття розрахункового рахунку в банку. Даний документ заповнюється в 1 екземплярі і подається разом з усіма документами при реєстрації ТОВ.

Від власника приміщення, якщо ви орендуєте офіс або будівлю, вам потрібно взяти гарантійний лист та копію свідоцтва на власність. Документи повинні бути завірені нотаріально. Якщо приміщення знаходиться у власності товариства вам знадобиться тільки підтверджує право власності документ.

Заключним кроком при реєстрації є оплата державного мита в будь-якому відділенні банку. Сплачуйте 2 мита - за реєстрацію ТОВ і за видачу копії статуту. Далі весь пакет документів відправляйте у відділення податкової інспекції за місцем реєстрації товариства у вигляді рекомендованого листа з описом вкладення або віднесіть їх особисто. Через 5 днів ви отримаєте свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, копію статуту, свідоцтво про постановку на облік у податковій і присвоєння КПП та ІПН.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: