» »

Як відкрити салон для собакСалон краси для тварин - відносна новинка російського ринку, швидко набирає популярність. Найчастіше туди приводять собак, що беруть участь у виставках. Але багато господарів вихованців, що не претендують на титули, теж хочуть бачити своїх улюбленців красивими і доглянутими. Коло відвідувачів вашого салону може бути дуже широкий, за умови, що ви з самого початку правильно організуєте свій бізнес.

Як відкрити салон для собак

Підшукайте відповідне приміщення. Спробуйте розташуватися поряд з кінологічним клубом або популярної ветеринарною клінікою. Ви зможете стати для цих організацій не конкурентом, а корисним партнером, а до того ж заощадити на рекламному просуванні салону. Ви можете створити спеціалізований салон, який приймає тільки собак, або ж надавати послуги та іншим тваринам, в першу чергу, кішкам.

З майстрами-грумерами (фахівцями з стрижці і догляді за шерстю) можна укласти партнерський договір. Ви надаєте їм зручне приміщення з професійним обладнанням, а вони діляться з вами виручкою. Процентне співвідношення залежить від майстерності грумера. У салоні достатньо двох майстрів, що працюють за графіком.

Час роботи салону залежить від побажань клієнта. Оскільки прийом ведеться за попереднім записом, ви зможете скласти розклад, зручний для клієнтів і майстрів. Наприклад, у вихідні завантаження може бути максимальною, а протягом тижня салон може працювати півдня або навіть менше.

Обладнайте робочі місця для грумерів. Вам знадобляться столи для стрижки, мийка, машинка для тримминга, фени, сушильна камера, набір щіток, ручних тримерів, гребінців і ножиць. Запасіться професійною косметикою - шампунями, кондиціонерами для вовни, фарбами, засобами для укладання. Ви можете закупити дрібний інвентар і косметику самостійно або надати грумер можливість працювати з власним набором засобів і інструментів.

Подумайте про впровадження додаткових послуг, наприклад, пошитті і продажу одягу для собак. Більшість зоомагазинів пропонують стандартний асортимент. Ви можете запропонувати щось незвичайне - дизайнерські вбрання, сукні та комбінезони для шоу, виготовлені за спецзамовленням, авторські сумки для перенесення і нашийники ручної роботи. Зверніться до приватних майстрів - товар у них можна брати на реалізацію.

З перших днів роботи активно рекламувати свій салон. Створіть власний інтернет-сайт, де розмістіть інформацію про послуги, прейскурант, анонси майбутніх заходів. Надрукуйте візитні картки салону і поширюйте їх на виставках собак і у ветеринарних клініках. Активно спілкуйтеся з власниками породистих собак і господарями розплідників, зареєструйтесь на міських тематичних форумах. Домагайтеся того, щоб назва вашого салону стало відомим всім потенційним клієнтам.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: