» »

Як продати трафікЯк розрахувати трафік. Якщо у вас є власний сайт, то напевно ви замислювалися, як продати трафік з сайту (відвідуваність сайту). Способи продажу трафіку безпосередньо залежать від тематики, типу хостингу, кількості відвідувачів вашого ресурсу у день.

Як продати трафік
Вам знадобиться
  • - мати власний сайт
  • - мати електронний гаманець Webmoney або Яндекс Грошей
  • - мати хоча б базові знання HTML

Всі способи продажу трафіку з власного сайту зводяться до залучення відвідувачів на інші інтернет-ресурси, за що ви і будете отримувати гроші. Тому, щоб продаж вашого трафіку була найбільш ефективною, сайти для продажу трафіку потрібно вибирати максимально схожими з вашим ресурсом за тематикою. У цьому випадку переходів з вашого сайту на інші буде більше, і, відповідно, ваш дохід від продажу трафіку буде вище.

Важливу роль грає і тип хостингу ресурсу: платний або безкоштовний. Якщо ваш сайт розміщений на безкоштовному хостингу (зазвичай такий хостинг надається разом з обов'язковим розміщенням на вашому сайті сторонніх банерів і посилань - тим самим компенсуються витрати на місце, займане сайтом на сервері хостера), то способів продажу трафіку значно менше, ніж у сайту на платному хостингу. Це пов'язано з тим, що деякі сайти-покупці трафіку негативно ставляться до ресурсів на безкоштовних хостингах через сторонньої нетематичні реклами, а також вважають, що ставлення власника до сайту на безкоштовному хостингу несерйозне.

Найголовнішу роль в отриманні прибутку від продажу трафіку грає відвідуваність сайту. Чим більше відвідуваність, тим більша кількість відвідувачів зацікавиться банерами або посиланнями, провідними на сайти, які купують у вас трафік. Чим більше людина перейдуть з вашого сайту на інші сайти-покупці трафіку, тим більше прибутку Ви отримаєте. Також у деяких системах продажу трафіку існує вимога, щоб відвідуваність сайту була не менш небудь кількості унікальних відвідувачів на добу протягом декількох місяців.

Зазвичай виплати в системах покупки трафіку виробляються електронними грошима, тому для отримання прибутку від продажу трафіку у вас повинен бути електронний гаманець Webmoney або Яндекс Грошей. Електронний гаманець ви можете отримати абсолютно безкоштовно.

В інтернеті існує кілька способів продажу трафіка.Одін із способів продажу трафіку - це контекстна реклама, пропонована якої великої пошуковою системою. Беручи участь у цій системі продажу трафіку, ви розміщуєте на сайті рекламні блоки, що містять текстову інформацію. При кліці користувача по посиланнях контекстної реклами ви отримуєте оплату за кожен унікальний клік. Текстова інформація в блоках змінюється залежно від тематики вашого сайту або від тематики останнього запиту відвідувача в пошукових системах. Вважається, що така тематична спрямованість рекламних матеріалів ефективна, так як відповідає інтересам відвідувача, що переглядає веб-сторінку. Але на практиці контекстна реклама гарна тільки для великих сайтів, так як співвідношення кліків до числа показів невелика.

Наступний спосіб продажу трафіку - це співпраця з рекламними брокерами. Рекламні брокери - це сайти, які купують переходи по рекламних оголошеннях (текстовим блокам), банерах (зображеннях) і тизерам (картинкам з текстом). Для співпраці з рекламними брокерами ви розміщуєте на своєму сайті спеціальний код. У місці розміщення коду будуть показуватися рекламні оголошення, банери або тизери. При переході відвідувача по цим рекламним матеріалами Ви будете отримувати оплату за кожен унікальний клік.

Також існують банерні біржі з купівлі трафіку, де оплата здійснюється за покази банера або за термін його розміщення. Тобто, розмістивши на сайті банер, ви будете отримувати оплату за кількість його показів відвідувачам сайту або за термін розміщення банера на Вашому сайті.

Вигідний спосіб продажу трафіку - це партнерські програми інших сайтів. Беручи участь в партнерській програмі якого сайту, ви отримуєте набір банерів або посилань, які вам потрібно буде розмістити на своєму ресурсі. Якщо при переході за посиланням або банеру з вашого сайту відвідувач виконав обумовлену дію (заповнив заявку, зареєструвався, замовив товар і інш.) На сайті партнерської програми, то ви отримуєте грошову винагороду на свій особистий рахунок на сайті партнерської програми. Оплата за вчинене дія або замовлення відвідувача значно вище, ніж за показ або перехід по банеру.

Існують агрегатори партнерських програм - сайти, що поєднують у собі кілька партнерських програм і дозволяють, зареєструвавшись всього один раз, приймати участь в різних партнерських програмах. Дохід від участі в різних партнерських програмах такого агрегатора підсумовується і нараховується на ваш особистий рахунок у цій системі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: