» »

Як запеленать новонародженогоДуже часто таке радісна подія, як народження дитини, супроводжується страхами молодої мами, невпевненістю у власних знаннях про догляд за немовлям і т.п. Один з найбільш поширених питань новоявлених батьків: як правильно запеленать новонародженого?

Як запеленать новонародженого
Вам знадобиться
  • - дві пелюшки;
  • - підгузник;
  • - пеленальний столик.

Розстелите теплу (з урахуванням пори року) пелюшку, зверху на неї покладіть ще одну, більш тонку.

Покладіть зверху немовляти. Одягніть на дитину підгузник. Щоб виготовити його самостійно, візьміть складену трикутником марлю, покладіть під поперек новонародженого підстава цього трикутника, а його вершини складіть разом на животі, при цьому нижня вершина повинна заорюватися за дві верхні.

Помістіть дитини на пелюшки таким чином, щоб їх верхній край проходив під його шийкою. Візьміть обидві пелюшки за один з верхніх країв і оберніть малюка. Запахнув один край за ручку дитини, виконайте те ж саме з другим верхнім краєм.

Тепер візьміть лівий нижній край пелюшок лівою рукою, а правий край - правою, і загорніть нижню частину пелюшок вгору на дитину. Потім покладіть один край пелюшок під спину, а другий - запахніте за первий.Пеленаніе закінчено.

Якщо ви хочете запеленать немовляти таким чином, щоб його ручки залишилися вільними, виконуйте ті ж самі дії, що описані вище, тільки, в цьому випадку, зробіть верхній край пелюшок на рівні пахв дитини. Одягніть на ручки малюка рукавиці-«царапки», стежте за його нігтиками, вчасно акуратно підстригайте їх.

Використовуйте вид сповивання «конвертом» для прогулянок на вулиці в холодну пору року. У процесі такого сповивання верхній кут пелюшок залишайте вільним над головою немовляти, а нижній - піднімайте і кладіть дитині на животик. Бічні кути завертайте як при звичайному пеленании. Верхнім вільним кутом пелюшки або ковдри можна прикривати личко дитини від холодного повітря.

У спекотну погоду користуйтеся марлевими або тонкими бавовняними пелюшками, щоб немовля не перегрелся.Прі пеленании надягайте на головку малюка шапочку або чепчик, залежно від пори року.

Слідкуйте за температурою повітря в приміщенні, де ви сповиваєте дитини. Вона повинна бути в межах 24-25? С.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: