» »

Як шукати нових клієнтівНайважливіше питання будь-якого бізнесу - пошук ринку збуту. Без клієнтів будь-яке починання у сфері підприємництва не має сенсу. Питання про те, де і як знайти свого клієнта - це камінь спотикання більшості компаній.

Як шукати нових клієнтів
Вам знадобиться
  • - знання цільової аудиторії;
  • - реклама.

Для початку потрібно визначити вашу цільову аудиторію. Подумайте, які ваші клієнти, кому ви допомагаєте вашим товаром або послугою, який товар вони бажають придбати, якими якостями він повинен володіти.

Далі необхідно визначити, де найбільш часто можна зустріти ваших клієнтів.

Коли місця концентрації потенційних покупців товарів або послуг знайдені, розміщуйте там точку продажів або рекламу.

Рекламні методи можуть бути абсолютно різні і залежатимуть від того, що ви вже знаєте про ваших клієнтів.
У більшості випадків компанії потрібно мати сайт в інтернеті, користуватися контекстною рекламою, розміщувати оголошення на спеціалізованих дошках і тематичних ресурсах.
Реклама та статті в місцевих та тематичних друкованих виданнях також не варто обходити стороною.
Обов'язково використовуйте зовнішню рекламу. У більшості випадків вона є всього лише підказкою про те, як і де вас знайти, але іноді і єдиним ефективним засобом інформування потенційного клієнта.
Якщо ви можете потягнути дорогі оголошення на радіо і телебаченні, то варто задіяти і цей метод, аудиторія, яка побачить і почує вашу рекламу, буде набагато більше, ніж в інших випадках.

Найчастіше дієвим методом пошуку клієнтів є залучення на роботу менеджера по телефонних продажах, здійснюють так звані холодні дзвінки, і торгових представників, що виїжджають до потенційних клієнтів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: