» »

Як отримати прибуток з продажівПрибуток розрахувати дуже просто, якщо відняти з доходів витрати. Однак на практиці все виходить не так гладко, особливо в компаніях, що займаються реалізацією товарів. Які ж кроки потрібно зробити власнику такої фірми, щоб отримати прибуток?

Як отримати прибуток з продажів

Розробіть перспективну стратегію з урахуванням усіх напрямків у розвитку організації, з урахуванням її місця на ринку. Оцініть значення всіх можливих маркетингових ходів для отримання прибутку з продажів.

Підвищіть вартість товарів, які реалізує ваше підприємство. Перед цим узгодьте ваше рішення з постійними клієнтами та постачальниками товарів для реалізації.

Організуйте нову рекламну кампанію, щоб збільшити попит на ваші товари не тільки у постійних, а й у потенційних клієнтів. Не забудьте про акції і знижки. Якщо рекламна кампанія буде організована грамотно, то не виключено, що і в разі підвищення цін на товари, ви отримаєте непоганий прибуток, навіть якщо загальні обсяги продажів не зростуть.

Укладіть договори з новими постачальниками товару або оптовиками, щоб знизити витрати на закупівлі. Проведіть кілька семінарів або організуйте курси з метою залучення нових клієнтів і співробітників.

Організуйте атестацію ваших менеджерів (можна у формі змагання) і за її підсумками виявите рівень їхньої профпридатності. Звільніть деяких співробітників, що показали найнижчі результати, якщо це необхідно. Не забудьте узгодити ваші дії з трудовою інспекцією.

Розгляньте перспективи вашого (або іншого) міста з точки зору доцільності розширення вашої торгової мережі. Організуйте рекламну кампанію в цьому місті, але встановіть на перший час демпінгові ціни для того, щоб привернути споживчу аудиторію.

Оптимізуйте збут товарів так, щоб зменшити тимчасові витрати між поставкою товарів і отриманням доходів від продажів.

У тому випадку, якщо всі ці способи отримання прибутку з продажів використовувати одночасно не представляється можливим, виберіть ті з них, які підходять в даний момент саме вашої організації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: