» »

Як продати будматеріалиПри продажу будівельних матеріалів найголовніше - враховувати специфіку того сегмента ринку, на який ви орієнтуєтеся. Бажано орієнтуватися і на оптову, і на роздрібну торгівлю - мати відразу два відділи, один з яких буде прив'язаний до виставкового залу і одночасно буде магазином для роздробу, а другий повинен займатися виключно оптовою торгівлею і пошуком великих клієнтів.

Як продати будматеріали

При відкритті виставкового залу подбайте про те, щоб весь асортимент був представлений візуально. Це послужить хорошу службу як при роздрібній торгівлі, так і при поданні «товару обличчям» для оптових покупців. Для цього вам знадобиться велика торгова площа. Необов'язково орендувати зал в центрі міста.

Активно рекламувати свій товар, використовуйте мережу інтернет, газети і телебачення, а також радіо. Переважно використовувати для реклами не тільки дошки оголошень в мережі інтернет, але і створити свій сайт з електронним каталогом, який буде доступний для скачування у вільному доступі. При рекламі на радіо особливу увагу приділіть спеціальним радіостанціям для автомобілістів.

Використовуйте агресивний маркетинг для просування свого товару в оптових продажах. Найміть штат менеджерів, основне завдання яких буде пошук замовлень, їх заробітна плата буде формуватися виходячи з відсотків від продажу товару. Ваша цільова група при цьому - будівельні компанії, підрядники та компанії, які займаються ремонтом. Незайвим буде ввести систему знижок для потенційних клієнтів - за допомогою карти знижок ви зробите їх постійними.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: