» »

Як рекламувати інтернет-магазинВідкриваючи інтернет магазин, ви істотно економите на торгових площах та персонал. Однак питання реклами вашого ресурсу стає першорядним. Саме правильне просування може забезпечити стабільний потік покупців.

Як рекламувати інтернет-магазин
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - листівки.

Займіться активним просуванням вашого інтернет-магазину в мережі. Спирайтеся на специфіку товару і цільову аудиторію. Серед традиційних методів - платна контекстна реклама, завдяки якій ваш сайт виявляється в трьох верхніх рядках результатів запитів. Для цього вам необхідно зв'язатися з адміністрацією пошукової системи. Не менш ефективна і пошукова оптимізація сайту (SEO), яку ви можете здійснювати самостійно. Для цього вам необхідно організувати структуру сайту і його лексичне наповнення таким чином, щоб вони відповідали ключовим запитам пошуковиків.

Створіть групи в популярних соціальних мережах, таких як Однокласники, ВКонтакте, Facebook. Просувати групу ви зможете за допомогою професіоналів, які будуть грунтуватися на вашу цільову аудиторію, відбираючи користувачів за кількома ключовими критеріями. Однак адмініструванням групи вам краще займатися особисто. Обговорюйте основні новини, інформуйте аудиторію про нові товари, збирайте відгуки і реагуйте на претензії. Крім того, в групі користувачі зможуть розмовляти і на абстрактні теми, а ви отримаєте можливість краще проаналізувати вашу аудиторію.

Заведіть теми на відповідних вашій сфері форумах і блогах. В даному випадку ви можете виступати безпосередньо від свого обличчя як власник інтернет-магазину. Однак припустимо і виступ інкогніто, як «покупця» магазину, який пропонує обговорити дану тему. Майте на увазі, що діяти потрібно цілеспрямовано: тематика вашого інтернет-ресурсу повинна бути близька і цікава форумчанам.

Якщо ви орієнтуєтеся на кур'єрську доставку в рамках вашого міста, дайте рекламу в друковані видання, роздайте буклети і листівки. Наприклад, рекламу інтернет-магазину косметики доцільно представляти в місцевих модних журналах, розповсюджувати листівки в салонах краси, кафе, фітнес-клубах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: