» »

Як заробити на посиланняхОстаннім часом рекламується і досить багато говориться про незліченні джерелах заробітку у всесвітній павутині. Звичайно, вирішивши поповнити свій бюджет за рахунок віртуальних грошей, варто визначитися, з якого саме виду заробітку ви почнете або продовжите своє існування в мережі інтернет. Безкоштовних керівництв та інструкцій для новачків існує величезна безліч. Як майданчик для заробітку ми розглянемо, вже існуючий у вас сайт або блог і розміщуються на ньому посилання.

Як заробити на посиланнях

Не витрачайте свій особистий час на пошук прямих рекламодавців, готових купити посилання з вашого ресурсу, просто виберіть відповідну за умовами надання послуг і цін біржу, таку як Sape, Linkfeed, Mainlink, Trustlink і т.д.

Увійдіть у системі відповідно до того, що ви збираєтеся робити: купувати чи продавати посилання.

Вкажіть, громадянином якої країни ви є. При наявності російського громадянства з ваших доходів на біржі утримають податок у розмірі 13%, тоді як з іноземних громадян таких утримань не виробляють.

Заповніть всі інші необхідні поля в шаблоні реєстрації користувача. Активуйте аккаунт.

Продавайте посилання зі сторінок свого сайту за мінімальними цінами. У разі ж коли у вас достатньо вагомий і прокачаний ресурс, можете виставляти привабливі не для покупця, а для вас ціни. Хоча, ніхто не гарантує масового продажу при неприпустимо високих цінових показниках.

Використовуйте варіант продажу, при якому найбільша кількість посилань продається з першої сторінки, тоді як з внутрішніх на 1/3 менше. Це дозволить уникнути падіння показників ТИЦ і PR вашого ресурсу.

Підготуйте свій сайт до перевірки роботом біржі, встановивши на нього відповідний код, за допомогою якого на вашому ресурсі і будуть розташовуватися купуються посилання.

Дбайте про наповнення сайту якісним контентом, який буде цікавий відвідувачам, щоб не довелося витрачатися, штучно розкручуючи ресурс.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: