» »

Як організувати лотерейний бізнесПісля заборон на установку в містах ігрових автоматів у лотерейного бізнесу в Росії відкрилося друге дихання. Але його організація - досить копітка справа, що вимагає серйозного фінансового аналізу і розрахунку всіх ризиків.

Як організувати лотерейний бізнес
Вам знадобиться
  • - реєстрація підприємства;
  • - постановка на облік у податкових органах;
  • - довідка про наявність чи про відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів (для видачі ліцензії);
  • - ліцензія;
  • - друковані квитки або електронні лотерейні апарати;
  • - публікація результатів лотереї в ЗМІ;
  • - призи.

Перш ніж організовувати лотерею, визначте коло своїх потенційних клієнтів, зробіть моніторинг ринку, складіть бізнес-план або хоча б попереднє техніко-економічне обгрунтування. Врахуйте, що згідно чинного законодавства до призового фонду має бути закладено не менше 50% від продажу квитків. А ще потрібно оплатити працю реалізаторів, оренду офісу, послуги дизайнера, випуск лотерейних квитків та інше.

Для організації лотерейного бізнесу:

- зареєструйте своє підприємство; - Поставте його на облік в податковій службі та соціальних фондах, Держкомстаті; - Отримаєте ліцензію (врахуйте, для її видачі вам знадобиться довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом).

І приступайте до безпосередньої організації лотереї!

Існують дві основні можливості проведення лотереї. Перша передбачає замовлення та тиражування друкованих квитків зі спеціальними захисними знаками, номером тиражу і призовим фондом. Новий закон «Про лотереї» перетворив лотерейні квитки в поліграфічну продукцію рівня «Б», тобто на кожному квитку повинен бути водяний знак, мікрошрифт і фонова сітка з безперервних ліній. Тому співпрацюйте тільки з друкарнями, що мають ліцензію на виготовлення захищеної від підробок друкованої продукції.

Друга можливість організації лотерейного бізнесу - придбання електронних лотерейних апаратів без печатки квитків. Купивши апарати, ви можете заощадити на друку квитків, так що подумайте про таку можливість організації бізнесу.

Не забудьте також продумати про виграш переможця лотереї. Про нього він може дізнатися відразу після покупки або ж у ході подальшого розіграшу. Більшість лотерейних фірм воліє моментальну лотерею, де клієнт має можливість дізнатися результат відразу після покупки квитка. Це дуже зручно для нього. Перевага моментальної лотереї також в більш простому процесі видачі ліцензії. До того ж, у випадку з моментальної лотереєю ви заощадите на публікації її результатів у ЗМІ.

Якщо ж ви все-таки маєте намір робити розіграш, визначитеся з ЗМІ, де ви будете оголошувати результати лотереї. Купуйте ефірний час, площа в газеті і т.п.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: