» »

Як відкрити автосервіс в гаражіЯк відкрити автосервіс в гаражі. За нашими дорогами ходить безліч автомобілів. І кожен з них рано чи пізно ламається, плюс до всього технічне обслуговування повинно проводитися раз на півроку. А куди звертаються в таких ситуаціях автолюбителі? Правильно, в автосервіс. Розглянемо ж, як створити свій власний бізнес у сфері автообслуговування.

Як відкрити автосервіс в гаражі

Орендуйте гараж, або використовуйте вже наявний. Врахуйте, що гараж повинен відповідати певним вимогам - доступність, наявність електрики і охорони. Адже клієнт повинен до вас якось дістатися, без електрики ви не будете мати навіть освітлення, а без охорони у вас розтягнуть і обладнання, і здані на ремонт автомобілі.

Увійдіть у потрібних інстанціях. Хоча напевно ви чули, що багато гаражники працюють нелегально, ми не рекомендуємо цього робити. По-перше, ви ризикуєте бути оштрафованим за незаконне підприємництво. По-друге, відкривши легальний бізнес, ви можете його рекламувати, залучаючи нових клієнтів. По-третє, зареєструвати ІП зараз дуже легко, досить швидко і недорого, податки цілком посильні.

Закупити потрібне обладнання. Так як в автосервісі виконують різні види робіт, буде потрібно і різні пристосування. Наприклад, для шиномонтажу потрібне спеціальне шиномонтажне обладнання.

Наберіть потрібний персонал. Буде добре, якщо до вас влаштуються люди зі спеціальною освітою. Але, звичайно, можна набрати і студентів - з їх подальшим навчанням. Тут важливо, скільки видів виконуваних робіт буде у вашому сервісі, а також ступінь їх складності і небезпеки.

Запустіть цікаву рекламу. Так як різних автосервісів велика кількість, потрібно добре себе подати, щоб миттєво дістати достатню для вигідного бізнесу кількість відвідувачів. Можна запустити спеціальні знижки на перший час, щоб залучити ще більше кліентов.Не забувайте при організації автосервісу, що робота ця більшою мірою сезонна. Клієнти, звісно, ​​будуть цілий рік, але кількість їх буде залежати від пори року. Тому спробуйте організувати все так, щоб висока продуктивність була саме в потрібний сезон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: