» »

Як відкрити ігрову кімнатуЯк відкрити ігрову кімнату. Поява у великих торгових центрах дитячих ігрових кімнат стало порятунком для багатьох мам, які не мають можливості на час кудись прилаштувати чадо і повністю віддатися улюбленому заняттю. Адже похід по магазинах - це цілий ритуал, це щось більше, ніж просто купівля потрібних речей. Як здорово, що можна поєднати приємне з корисним: заглянути на розпродажу і розважити малюка іграми та спілкуванням з іншими дітьми. І все це під наглядом вихователя! А відкрити дитячу ігрову кімнату і того простіше: все, що потрібно, це детально продумати кілька важливих кроків.

Як відкрити ігрову кімнату

Спочатку знайдіть відповідне приміщення - для відкриття м'якої ігрової кімнати потрібно площа не менше 30 кв.м. Власники більшості великих торгових центрів охоче підуть назустріч, адже залучення більшого числа покупців гарантує збільшення прибутку. Тому сміливо просіть знижки та пільги, домовляючись про суму орендної плати.

Далі займіться пошуком обладнання для ігрової кімнати. Варіантів наповнення м'якою кімнати безліч: гірки, переходи, містки. Звичайно, неможливо відкрити дитячу кімнату, не оснастивши її м'якими матами і кубиками, гойдалками, спеціальними тунелями для лазіння і величезною кількістю легких різнокольорових кульок!
Дитячу ігрову кімнату можна зробити по індивідуальному замовленню - стилізувати під піратський корабель, чарівний замок або африканські джунглі.

До вибору виробника м'яких дитячої кімнати поставтеся особливо ретельно. Обладнання повинно мати всі необхідні сертифікати якості та відповідності нормам СанПин. Поцікавтеся у фірми-виробника, де ще встановлені подібні дитячі кімнати. Обов'язково уточніть, як довго буде відбуватися монтаж готової дитинкою майданчики і скільки часу піде на її виготовлення.

Далі оформите статус індивідуального підприємця і виберіть спрощену систему оподаткування (в казну держави буде щомісяця відраховуватися 6% від прибутку). Для ведення бухгалтерії найміть бухгалтера (можна запросити фахівця працювати за сумісництвом, такі послуги коштують менше). Знадобиться також касовий апарат.

Зверніться в дозвільні органи для узгодження відкриття дитячої ігрової кімнати. Для отримання дозволу на відкриття потрібно виконати кілька умов: регулярно повинна проводитися вологе прибирання з дезинфікуючими засобами, освітлення має бути яскравим. Неодмінно подбайте про систему вентиляції.

Отримавши дозвіл, приступайте до набору персоналу. У співробітників, що працюють з дітьми, обов'язково повинні бути медичні книжки. Педагогічна освіта бажано, але не обов'язково.

Тепер приступайте до рекламування нової дитячої кімнати. Розвісьте барвисті оголошення на дитячих садах, поліклініках і магазинах в околицях. Особливою реклами не знадобиться, всі відвідувачі торгового центру незабаром дізнаються, що з'явилася кімната, де можна на час залишити дитину.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: