» »

Як відкрити лотереюРізні платні і стимулюючі лотереї стають дуже популярними. Проте їх організація тягне за собою оформлення великої кількості документів і необхідність дотримання вимог законодавства про лотереї.

Як відкрити лотерею

Увійдіть в якості підприємця або юридичної особи. Отримайте ліцензію на право діяльності.

Складіть план проведення лотереї. Визначитися, яку лотерею ви будете проводити - самостійну платну або стимулюючу (рекламна акція, спрямована на збільшення обсягів продажів конкретного товару або послуги). Якщо ви будете проводити стимулюючу лотерею, квитки або купони поширюються безкоштовно (наприклад, наклеюються на упаковку з товаром). Платна лотерея передбачає продаж лотерейних квитків.

Розробіть правила участі, порядок розіграшу призового фонду, умови отримання виграшів.

Отримайте дозвіл на проведення лотереї в податковій інспекції.

Якщо ви проводите стимулюючу лотерею, визначитеся з сайтом, на якому буде розміщена повна інформація про акцію, правила участі, підсумки тиражів (у разі тиражної лотереї). Інформацію про підсумки лотереї рекомендується розмістити і в газетах.

Складіть макет лотерейного квитка. На ньому обов'язково повинні бути надруковані витяги з правил участі, порядок розіграшу та умови отримання виграшів.

Знайдіть друкарню для друку лотерейних квитків. Вона повинна мати ліцензію на право друку захищеної від підробок продукції. Домовтеся в друкарні, як буде ідентифікуватися лотерейний квиток у разі виграшу, обговоріть особливості проведення експертизи. Законодавством Росії до лотерейними квитками пред'являються особливі вимоги (Федеральний закон «Про лотереї», накази № 14 та № 65 Мінфіну Росії).

Визначтеся, як ви будете розподіляти призовий фонд платній лотереї - у відсотках від виручки від продажу квитків або наявністю суперприза. За існуючим законом "Про лотереї" призовий фонд не може бути менше 50 відсотків від виручки від проведеної лотереї.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: