» »

Як відкрити швейний магазинВідкрити свій власний, нехай і невеликий, бізнес - справа ризикова і відповідальна. Швейний відділ досить вірний варіант, так як зараз багато шиють: для і себе і на замовлення, як хобі і професійно. Бажано, звичайно, хоч трохи розбиратися в цьому ремеслі, володіти діловою хваткою, швидко реагувати на зміни в попиті і стежити за новинками.

Як відкрити швейний магазин

На практиці для початку потрібно визначитися з приміщенням, в якому буде розташовуватися ваш швейний відділ, що це буде за площу: невелика крамничка або великий швейний магазин. Від розмірів торгової точки залежатиме асортимент. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою площею, такий як кіоск чи маленький відділ в торговому центрі, то краще почати продавати швейну фурнітуру і текстильну галантерею: нитки, гудзики, блискавки, тасьму, мереживо, шнури, канти, стрічки, голки, прикладні матеріали, різні декоративні дрібниці . Якщо дозволить простір, можете додати до асортименту підкладкові тканини. Все це незамінне в швейному ремеслі, але не вимагає великих приміщень і серйозних вкладень. Якщо ви новачок в швейному справі, можете почати з торгівлі галантереєю і з часом розширити асортимент.

Якщо у вас є більш суттєва матеріальна база, і ви готові здійснювати більш серйозні вкладення в бізнес, відкрийте швейний відділ з продажу тканин. Звичайно, фурнітурою торгувати теж можна, навіть треба, але вона буде супутнім товаром. До закупівлю тканин потрібно добре підготуватися. По-перше, необхідна теоретична база - знання про види тканин, їх характеристиках. По-друге, про якість тканин у різних виробників. Зараз майже всі серйозні постачальники мають свої сайти, в яких вказана інформація про їх асортименті, цінах і закупівельних умовах. Це істотно полегшує процес оптових покупок, адже ще буквально кілька років тому доводилося їздити на розвідку та закупівлю в ОАЕ, Італію, Туреччину самостійно, а потім повертатися з вантажем.

Але зовсім уникнути поїздок не вийде, якщо ви хочете відповідати вимогам сучасного ринку. Необхідно їздити на виставки для укладення договорів і підбору новинок в асортимент. Вибір зараз величезний, і часто власники швейних магазинів буквально руками перебирають рулони з тканинами на складах постачальників, щоб підібрати підходящу номенклатуру для свого магазину. Такі поїздки краще здійснювати з розрахунком на сезон - перед літом завозити легкі тканини, а до холодів - щільні, зимові.

Дуже важливо підібрати грамотний персонал в магазин, краще з профільною освітою або швейними навичками, так як за тканинами приходять не тільки кравчині, знаючі, що саме їм потрібно, а й прості покупниці, яким обов'язково потрібна порада, яка тканина підійде для пошиття тієї чи іншої речі, як вона кроїться, і як доглядати за річчю їх цієї тканини. Продавці повинні вміти правильно зняти мірки і порахувати довжину відрізу. Добре буде налагодити зв'язки з професійними кравчинями, які шиють на замовлення, можна робити їм знижки на товар. Напевно, своїх клієнтів за тканинами і фурнітурою вони будуть приводити в ваш швейний відділ.

Щоб ваш бізнес розвивався, будьте в курсі новинок, стежите за тенденціями в світі моди, за пропозиціями текстильної промисловості, завжди перебуваєте в пошуку оригінальних і вигідних партнерів-постачальників - загалом, будьте на хвилі!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: