» »

Як продавати ковбасуЯк продавати ковбасу. Якщо хочете відкрити магазин ковбас, досконально продумайте асортимент. Для спеціалізованих продуктових магазинів це наріжний камінь успішності бізнесу. При правильно підібраному асортименті та вдалому місці розташування ковбасного магазину бізнес за кілька місяців вийде на точку беззбитковості.

Як продавати ковбасу
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - дозвільна документація;
  • - обладнання;
  • - продукти;
  • - персонал.

Проведіть маркетингові дослідження. Вивчення ринкової ситуації у великому ритейлі - запорука розуміння споживчого попиту. Проаналізувавши, яких саме магазинів бракує в вашому місті, легко зрозуміти, чи правильний ваш вибір. Конкурентний аналіз клієнтських потоків і конкурентного середовища, що проводиться щодо обраного приміщення, дозволяє уточнити, коштує в ньому відкривати магазин ковбас або ж пошукати інше, розташоване більш вдало.

Запросіть наглядові органи, щоб отримати консультацію з приводу заміни інженерних комунікацій, розташування торгових зон, матеріалів, які дозволено використовувати для декорування залу і т.д. В іншому випадку (якщо ви їх запросите, тільки коли вже все буде готово) зросте ризик можливих недоробок і відповідно, переробок.

Зробіть ремонт, купіть і розставте торгове обладнання. Майте на увазі, що купуючи холодильні прилавки, краще брати такі, в яких є можливість виставлення необхідної температури. Торгівля ковбасними виробами вимагає різних режимів. Так, наприклад, сирокопчені ковбаси краще зберігати в плюсовій зоні, а варені - в нульовий. Якщо збираєтеся продавати купати та інші види ковбасних виробів з сирого фаршу - передбачте окрему холодильну вітрину з мінусовою зоною. Не забудьте про холодильні камери в підсобних приміщеннях, які необхідні для зберігання продукції.

Виберіть постачальників. Як правило, краще пропонувати продукцію кількох м'ясопереробних комбінатів. У цьому випадку у споживачів більше вибір. Постарайтеся продумати асортимент таким чином, щоб у вашому магазині були представлені і дорогі ковбаси, і ковбаси з помірною вартістю. Якщо плануєте продавати ліверну ковбасу і ковбасу, приготовану з використанням крові великої рогатої худоби - пам'ятайте, що у них вкрай низький термін реалізації.

Отримайте дозвіл, найміть персонал, завезіть товар і починайте торгівлю. У перші дні бажано ввести знижки та будь-які кампанії, націлені на залучення аудиторії. Для ковбасного магазину має сенс проводити маркетингові акції, розраховані на жителів прилеглих будинків.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: